Через негоду сталась затримка руху ковельського поїзда

11.12.2020 16:07

П’ять поїздів на 1,5 години затримались у дорозі через негоду.

Наразі залізниця працює у штатному режимі, але в разі значного погіршення погоди можливі подальші затримки поїздів, пише «Волинь24» з посиланням на пресслужбу Укрзалізниці.

Через складні погодні умови ввечері 10 грудня сталося обледеніння струмоприймачів у багатьох регіонах України. Залізничники оперативно налагоджували роботу з усунення наслідків негоди: надавали допоміжні локомотиви на заміну та очищували струмоприймачі.

Зафіксовано затримки руху таких поїздів: №88 Ковель – Новоолексіївка, №86 Львів – Новоолексіївка, поїзд №6503 Коростень – Шепетівка, №6242 Фастів – Миронівка, №6037 Київ – Фастів. У середньому затримки склали до 1,5 години.

Наразі пасажирські поїзди слідують за графіком, залізниця працює в штатному режимі. Ситуація з рухом пасажирських та вантажних поїздів повністю контрольована.

Водночас в Укрзалізниці додають: у разі значного погіршення погодних умов можливі затримки поїздів. Також необхідно брати до уваги прогноз погоди під час планування подорожей та організації трансферу до вокзалу.

Загалом до боротьби з негодою в зимових умовах Укрзалізниця підготувала майже 200 снігоочищувачів та спеціалізованих машин.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.