У Ковельському районі розбудують міжнародний пункт пропуску

28.12.2021 17:33
Фото: https://www.ua-1.com

Волинська митниця замовила проєктно-кошторисну документацію на будівництво міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Доманове» на території Млинівської сільської ради Ковельського району.

Підрядника послуг з інженерного проєктування обирали за процедурою відкритих торгів. В аукціоні взяли участь чотири учасники. Переможцем визнано ТОВ «БК КБР» (м. Київ) із найбільш економічно вигідною пропозицією – 1 800 238,72 грн, – повідомляє пресслужба Волинської митниці.

До речі, тендер з очікуваною вартістю 1 950 000,00 грн мав відбутися ще влітку 2021 року. Але торги відмінили, оскільки для їх проведення треба не менше двох тендерних пропозицій.

За договором, термін закінчення робіт з виготовлення проєктно-кошторисної документації – 20 липня 2022 року.

Проєктанти до того часу повинні провести геологічні та геодезичні вишукування, дослідити плани благоустрою та озеленення, схеми організації рельєфу, транспортного та пішохідного рухів, запропонувати архітектурно-будівельні рішення щодо будівель і споруд, інженерних мереж водопостачання, каналізації, опалення, кондиціонування, електропостачання, автоматизованих інформаційних та телекомунікаційних систем тощо, оцінити вплив нового будівництва на довкілля, розробити техніко-економічні розрахунки та відповідні креслення, підібрати необхідне обладнання та витратні матеріали. Зрештою – подати детальний кошторис об’єкту нового будівництва МАПП «Доманове».

Загальна площа пункту пропуску, що проектується – 3,5 га. Його будуть розраховувати з огляду на спроможність пропуску 1800 одиниць транспорту за добу. З них: 50 автобусів, 250 вантажівок та 1500 легкових авто. Окремо буде передбачена інфраструктура для пішохідного пункту пропуску.

Поділитися:

Коментарі

  1. Дебіли !!! Там колючку тягнути треба а вони пункт пропуску. Для танків з росії???

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.