Адміністраторці ЦНАПу з Ковельщини оголосили вирок за крадіжку мобільного телефону

05.03.2025 в 10:20 · 2 хв читання

Мешканка Ковельщини, яка працює адміністратором Центру надання адміністративних послуг Голобської селищної ради, визнана винною за фактом вчинення крадіжки в умовах воєнного стану.

Про це йдеться у вироку Ковельського міськрайонного суду.

За даними слідства, 3 липня 2024 року Інна Т. перебувала у Ковелі в магазині на вулиці Сагайдачного. Тут в кабінці для примірювання одягу вона виявила та привласнила мобільний телефон «Samsung Galaxy 10 S+», який випадково залишила неповнолітня дівчина, чим спричинила потерпілій майнової шкоди на суму 7327,67 грн.

В судовому засіданні обвинувачена не визнала винуватість у пред’явленому обвинуваченні, на підставі ст. 63 Конституції України скористалася правом не свідчити.

Адвокат просив виправдати свою підзахисну, ніби слідство не довело її провину у вчиненні інкримінованого злочину. Стверджував про порушення порядку зібрання й закріплення доказів.

Втім, особа, яка знайшла загублену або залишену власником річ, зобов’язана у найкоротший розумний термін повідомити власника чи заявити про знахідку Національній поліції або органу місцевого самоврядування.

У суді Ніна М. розповіла, що коли донька вийшла з магазину і підійшла до авто, вона відразу згадала, що забула в примірочній мобільний телефон. Повернулася, проте там висів лише чохол, телефону вже не було. Переконавшись у продавців, що ніхто не передав залишений телефон, вона відразу повідомила про подію поліцію. Поліцейські прибули у магазин, разом переглянули відео камери спостереження. Згодом вона надала слідчому дані про ІМЕІ телефону.

Потерпіла підтвердила, що саме викрадений мобільний телефон був їй повернутий під час судового розгляду справи. Жінка звернула увагу суду на поведінку обвинуваченої, яка неодноразово телефонувала до неї та фактично визнавала провину, навівши мотиви, чому не може визнати провину у суді.

Свідок у судовому засіданні надав покази, що прибув у магазин в складі оперативної групи. Після перегляду камер відео спостереження та опитування оперативними заходами за зовнішніми ознаками за кілька днів встановили особу жінки, яка зайшла в примірочну після потерпілої, нею виявилася мешканка селища Голоби. Зателефонувавши до неї, правоохоронець запитав, чи не зберігає вона чужий телефон. Остання висловила бажання повернути його і запропонувала під’їхати до неї на роботу. Під час передачі телефону вона не висловила жодних зауважень до процесуальної дії.

Суддя Тетяна Денисюк ухвалила призначити обвинуваченій покарання у виді позбавлення волі на 5 років, яке замінила на 3 роки іспитового строку.

Поділитися

Більше про

Коментарі

Показати коментарі (6)
    1. Кнопочна Нокія це шрот. А от свій ТА-68 з дисковим номеронабарачем треба застрахувати на штуку зелені.

  1. Влада вже геть з катушок злетіла крадуть усе від мільйонів то мобілок

  2. Не хватило розуму втелепати,що зараз скрізь камери, так хотілось мати халяву. Злодюжка ница .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X