Про нас

«Ковель media» — незалежне інтернет-видання про життя міста Ковеля та Ковельщини, яке було створено 26 квітня 2020 року.

За останні кілька років життя в українських містах змінилось. Все більше людей «вмикаються» в життя своїх локальних спільнот. Все більше мешканців усвідомлюють свою відповідальність за місто. Ковель — не виняток.

У містян змінилися інформаційні потреби. Змінилась і роль локальних ЗМІ. Медіа не можуть бути відірваними від життя спільноти. Ніхто більше не може ігнорувати те, що ми живемо в одному місті, п’ємо каву в одних і тих самих закладах, стикаємось з однаковими проблемами і знайомимось з людьми, які надихають.

Ми віримо в те, що знання про те, що відбувалось, відбувається і буде відбуватись в місті допомагає мешканцям приймати усвідомлені рішення та знаходити своє місце у цих процесах, що в свою чергу впливає на розвиток міста, спільнот та особистості.

Тому ми створили «Ковель media»: сервісне медіа про життя міста і регіону; медіа, що живе одним життям з ковельчанами; медіа, яке допомагає зробити взаємодію з містом більш ефективною і спонукає до змін.

Ми подаємо новини, говоримо про життя нашого краю, про виклики та перемоги, виявляємо зміни.

Нам важливі ідеї співтворення і формування спільноти навколо медіа.

Зв’язок з нами


    Якщо вам потрібно надіслати більше одного файлу, надсилайте на наш Email [email protected]

    X
    X