Абрамчук Роман Іванович

Народився 8 вересня 1986 року у селі Тойкут. Тут навчався в школі. У дитячі роки зазнав тяжких втрат. Восьмилітнім залишився без мами, а у 16 – без батька.

В Оваднівському професійному ліцеї здобув спеціальність автослюсаря.

Працював водієм у ТОВ «Нова Справа», ТОВ «Еко-Тара», з 2019 року – далекобійником у ТОВ «Гран Транс Сервіс». Бачив багато країн, але завжди прагнув повернутися на Волинь, у своє село.

Справжньою його пристрастю і хобі були автомобілі та мотоцикли. Цінував родинне тепло і людей, які можуть прийти на допомогу у скрутну хвилину. Надійний товариш, турботливий батько і чоловік, патріот, любив рідний край, українську пісню, шанував народні традиції.

Призваний за мобілізацією 2 вересня 2022 року Ковельським районним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки. Служив у військовій частині А4152. Пройшов навчання у Великій Британії.

2 листопада потрапив у 93 окрему механізовану бригаду «Холодний Яр», військова частина 1302. Солдат Роман Абрамчук був стрільцем-санітаром 2 мотопіхотного відділення 1 мотопіхотного взводу 5  мотопіхотної роти 2 мотопіхотного батальйону. Воював у Бахмутському районі Донецької області.

17 березня 2023 року отримав множинні осколкові поранення під час виконання бойового завдання. Після лікування та реабілітації знову повернувся на фронт.

Загинув 15 травня 2023 року у місті Бахмут в бою за Україну.

Герою назавжди – 36. Він був відважним воїном, активним громадянином, свідомим українцем, доброю й порядною людиною.

У нього залишилася донька.

Похований на кладовищі села Тойкут поряд з батьками.

За мужність і героїзм, виявлені у захисті незалежності та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку Абрамчуку Роману Івановичу присвоєно звання «Почесний громадянин міста Ковеля» (посмертно) рішенням Ковельської міської ради від 29 червня 2023 року №37/11.

Поділитися:
Ковель Меморіал Слави
X
X