Чалий Василій Васильович

Народився Василій (Васілій – згідно з паспортними даними) 31 січня 2000 у селі Новорозсош Старобільського району Луганської області. Тут закінчив школу.

Активна, світла і добра людина, любив природу та тварин, мав чимало друзів.

З 2020 року за контрактом був в прикордонному загоні.

Коли розпочалося повномасштабне вторгнення росії в Україну, служив під Кремінною. Останнім часом воював у найгарячішій точці східного фронту – під Бахмутом, був інспектором прикордонної служби 2 категорії, гранатометником військової частини 9938.

Старший сержант Василь Чалий з позивним «Енсо» загинув 21 лютого 2023 року у віці 23 років під час бою в районі південно-західних околиць цього міста.

Він був справжнім чоловіком з характером бійця, який заздалегідь готував себе до життєвих випробувань. Працьовитий, доброзичливий, терпеливий та надійний. Таким Василь запам’ятався всім, хто йшов з ним поряд у житті. Героя чекали батьки, молодша сестра і брат.

Оскільки рідне село воїна в окупації, родина прийняла рішення поховати Василя у Ковелі. Тут живе його старший брат Андрій. Захисник з Луганщини знайшов спочинок на Алеї Слави Ковельського міського кладовища.

За мужність і героїзм, виявлені у захисті незалежності та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку Чалому Василію Васильовичу присвоєно звання «Почесний громадянин міста Ковеля» (посмертно) рішенням Ковельської міської ради від 29 червня 2023 року №37/11.

Поділитися:
Ковель Меморіал Слави
X
X