Михайленко Андрій Русланович

Народився 22 травня 1997 року у селі Підгірне Василівського району Запорізької області. У 2012 році закінчив Василівську гімназію “Сузір’я”.

У Державному навчальному закладі “Василівський професійний ліцей” здобув професію оператора комп’ютерного набору; обліковця з реєстрації бухгалтерських даних.

Працював оператором заправних станцій АЗС.

Коли розпочалася повномасштабна російсько-українська війна, спробував записатися до добровольчих формувань армії. Через проблеми зі здоров’ям був комісований. Проте його не полишало бажання стати на захист рідної землі. Приїхавши у Київ, пішов до Шевченківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки. І лише з третього разу потрапив до лав ЗСУ.

Сапер інженерно-саперного відділення інженерно-саперного взводу механізованого батальйону військової частини А4007 солдат Андрій Михайленко  загинув 2 червня 2023 року внаслідок поранення, отриманого від розриву осколкової гранати, біля міста Авдіївка Покровського району Донецької області.

Йому назавжди — 26.  Він був справжнім патріотом, мужнім бійцем, цілеспрямованою і доброзичливою людиною.

Похований на Алеї Героїв Ковельського міського кладовища.

Рідне місто воїна Василівка перебуває під тимчасовою  російською окупацією. У Ковелі п’ять років проживає мама Андрія – Тетяна Анатоліївна.

Поділитися:
Ковель Меморіал Слави
X
X