Редькович Павло Миколайович

Народився Павло Редькович у селі Майдан. Закінчив загальноосвітню школу І ступеня, навчався в ЗОШ І-ІІ ступенів у сусідньому селі Новий Мосир, пізніше продовжив навчання в Луківському професійно-технічному училищі № 22. Після здобуття освіти у 2011 році був призваний до лав Збройних сил України, служив у 80-й окремій десантно-штурмовій бригаді у Львові. Після строкової служби вирішив залишитись у своїй військовій частині на контрактну службу. З початком російської збройної агресії брав участь у бойових діях з перших днів війни, разом із підрозділом брав участь у боях за Луганський аеропорт. 31 серпня 2014 року в бою в районі аеропорту Павло Редькович дістав поранення, і разом із товаришем, який намагався винести пораненого із зони обстрілу, потрапив у засідку й загинув.

Удома в Павла Редьковича залишилися мати, молодший брат, сестра та наречена, батько героя помер за два роки до загибелі сина.

Похований Павло Редькович на кладовищі в рідному селі Майдан 7 вересня 2014 року.

3 травня 2015 року — за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни, відзначений — нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

22 травня 2015 року, в річницю бою під Волновахою, у Ковелі урочисто відкрито пам’ятну стелу на честь жителів міста й району, які загинули під час російсько-української війни — Олександра Артемука, Станіслава Максимчука, Олексія Тарасюка, Романа Данилевича, Андрія Мостики, Олександра Ярмолюка, Андрія Омелянюка, Олександра Абрамчука, Анатолія Шиліка, Сергія Дем’яника, Андрія Задорожнього та Павла Редьковича.

31 серпня 2015 року, за рік після загибелі Павла Редьковича, у центрі його рідного села Майдан урочисто відкрито меморіальну дошку на честь полеглого героя — за участю голови районної адміністрації та голови районної ради, однокласників, родичів та бойових побратимів. Під час відкриття меморіальної дошки урочисто вручено матері солдата орден «За мужність», яким нагороджено її сина, та подяку голови обласної адміністрації.

Поділитися:
Ковель Меморіал Слави
X
X