Семенюк Володимир Володимирович

Народився 14 листопада 1993 року у Ковелі. Навчався у школі №13. Закінчив Ковельський промислово-економічний коледж за спеціальністю “Обслуговування та ремонт автомобілів та двигунів” та здобув кваліфікацію  механіка.

З квітня 2012 року по квітень 2013 року проходив строкову військову службу в лавах Збройних Сил України.

Працював експедитором у ТзОВ “Юкон-Продтрейд”, пізніше –  регулювальником руху вагонів, приймальником поїздів, агентом комерційним станції Ковель Рівненської дирекції залізничних перевезень Львівської залізниці.

У 2014-2015 роках брав участь в АТО. З 25 лютого по 1 вересня 2016 року служив за контрактом  у Збройних Силах України. 25 лютого 2022 року, на другий день повномасштабної війни росії проти України, добровольцем пішов до  Ковельського  районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Понад рік був бійцем тероборони. Служив у військовій частині А7063 командиром стрілецького відділення стрілецького взводу стрілецької роти. Під час передислокації частину відправили на передові позиції.

Загинув старший солдат Володимир Семенюк в результаті смертельного поранення 27 квітня 2023 року поблизу села Діброва Краматорського району Донецької області.

Він був доброю, чуйною людиною, патріотом своєї країни. Володимир  мужньо виконав свій військовий обов’язок, захищаючи свободу і незалежність України.

Похований на Алеї Героїв Ковельського міського кладовища.

Поділитися:
Ковель Меморіал Слави
X
X