Волошук Михайло Богданович

Народився  19 листопада 2001 року в Ковелі. Навчався в школі №7, яку закінчив 2017 року. У 2020 році закінчив  ДНЗ “Ковельський центр професійно-технічної освіти”, де здобув спеціальності слюсаря з ремонту колісних транспортних засобів та електрозварника ручного зварювання.

Ще підлітком відчув потяг до військової справи. Мав  глибокі знання з історії,  займався в спортивному клубі рукопашу гопак “Січ”,  був активним членом громадської організації “Ватра”, політичного осередку “Національний корпус”. Постійно перебував в товаристві патріотичної молоді Ковеля. Він невтомно працював над собою, не шукав легких шляхів. Вимогливий до себе, принциповий, скромний, з добрим серцем і чудовим почуттям гумору.

За життя Михайло був найпалкішим патріотом, сильною особистістю. У жовтні 2020 року уклав контракт і долучився до одного з найкращих військових підрозділів України — полку “Азов”.  Отримав свій омріяний шеврон особисто від командира Дениса Прокопенка. Увійшов до двадцятки  найкращих бійців.
Подальша служба проходила в окремому загоні спеціального призначення “Азов” в/ч 3057 Східного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України, де був гранатометником (оператор-навідник).

24 лютого 2022 року, під час повномасштабного вторгнення росії в Україну, брав участь у  запеклих боях за  Маріуполь. Обороняючи місто, 20-річний Михайло Волошук з позивним “Сампер” загинув 1 травня 2022 року.

Ім’я відважного й незламного воїна назавжди вписане в історію легендарного полку. Пам’ятатимуть мужнього земляка, самовідданого захисника України Михайла Волошука і мешканці Ковельської громади.

Поділитися:
Ковель Меморіал Слави
X
X