Воробей Ярослав Миколайович

Народився 20 травня 1992 року в м. Ковелі. Навчався у школі №10.  Закінчив професійно-технічне училище №5, де отримав професію різьбяра по дереву.

У 2010-2011 роках проходив строкову військову службу ( стрілець 3 відділення 3 взводу 4 роти 2 стрілецького батальйону військової частини 3021). Нагороджений нагрудним знаком “За зразкову службу” 2 ступеня.

Брав участь в АТО на території Донецької та Луганської областей в 2015-2016 роках. Відзначений грамотами командування військових частин за самовідданий захист держави і українського народу, високу майстерність та професіоналізм у ході виконання бойових завдань.

Працював за кордоном, мав золоті руки.  Коли розпочалася повномасштабна російська агресія, повернувся додому і відразу пішов до Ковельського  об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Був призваний до ЗСУ за мобілізацією.

Стрілець-снайпер, старший солдат Ярослав Воробей загинув 2 серпня 2022 року під час ворожого обстрілу, виконуючи бойове завдання поблизу міста Соледар Донецької області.

Поховали бійця на кладовищі села Нова Вижва, поряд із матір’ю.

У нього залишилися батько, сестра, брат.

Ярославу Воробею назавжди залишиться 30… Світла і мужня людина.

Поділитися:
Ковель Меморіал Слави
X
X