Інспектор Волинської митниці Володимир Багрій звільнився після скандалу через пʼяну ДТП

Сьогодні в 16:02 · 2 хв читання
Фото: Середич.info

Інспектор Волинської митниці Володимир Багрій написав заяву на звільнення після скандалу, що виник через його пʼяну ДТП на Львівщині.

Перебуваючи на лікарняному, чоловік сів за кермо у службовій формі та врізався у відбійник. У звʼязку з цим щодо посадовця розпочали дисциплінарне провадження, яке закрили після його звільнення. Про це повідомила 8 липня пресслужба Волинської митниці, – пише ZAXID.NET.

За інформацією речниці Волинської митниці Валентини Черниш, аварія сталася 24 червня цього року на трасі у Львівській області. Інспектор митниці, який перебував на лікарняному у звʼязку з тимчасовою непрацездатністю, врізався у відбійник на автомобілі «Citroën».

Як видно на відео, яке опублікував 27 червня телеграм-канал «Середич.info», водій перебував за кермом у службовій формі. Біля пасажирського сидіння лежали пляшки з-під алкоголю, а сам чоловік не міг відповісти на жодне з питань автора відео. За інформацією журналіста Тараса Середича, порушником виявився інспектор Волинської митниці Володимир Багрій.

Після того, як низка ЗМІ поширила інформацію про аварію за участі Володимира Багрія, пресслужба Волинської митниці відреагувала на подію та заявила таке:

Погоджуючись із твердженнями журналістів, що таке без уваги залишати не годиться, Волинська митниця розпочала дисциплінарне провадження. Плануємо разом із правоохоронцями з’ясувати справжні причини непритомного стану водія

– йшлося у повідомленні від 29 червня

Речниця Волинської митниці Валентина Черниш розповіла ZAXID.NET, що 7 липня Володимир Багрій написав заяву на звільнення, а 9 липня з ним офіційно розірвали трудовий договір. За її словами, посадовець так і не пояснив використання службової форми у неробочий час та інших обставин аварії, оскільки кілька разів продовжував лікарняний. У звʼязку зі звільненням дисциплінарне провадження щодо Володимира Багрія закриють.

Додамо, що за інформацією «Середич.info», влітку 2023 року Володимира Багрія затримали на хабарі, коли він ще перебував на посаді головного державного інспектора митного поста «Краківець». Тоді правоохоронці встановили, що посадовець зі спільниками вимагав по 200 євро з кожного авто за безперешкодне митне оформлення товарів. Після звільнення він через суд намагався поновитися на посаді, проте безрезультатно.

Поділитися

Більше про

Коментарі

Показати коментарі (2)
  1. Депутат Ковельськиої міськради п’яний в гі@но в Комендантську годину був затриманий патрульною поліцією в результаті виправданий Ковельськийм мімькрайонним судом, бо їзда п’ якним за кермом в коменданську годину мала меньшу суспільну шкоду, а поїздка мала глобально важливе суспільне значення тому суд вважає звільнити депутатика від відповідальності. Дивно як суд регресом не притягнув патрульних за зрив суспільно значимої поїздки п’яного в гі@но депутатка в комендантську годину.А п’яна начальниця однієї з держааних установ Ковеля скоїла ДТП витікла з місця- теж виправдали (врахували гарну характеристику з роботи)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X