Смартфон iPhone 15 Pro – оновлений флагман у новому поколінні

26.09.2023 о 13:23 · 2 хв читання

У середині вересня весь світ побачив новий телефон iPhone 15. Оновлення були суттєвими, хоча на вигляд складно їх помітити неозброєним оком. У новинці використовується абсолютно новий матеріал корпусу, вперше використано чіп 3-нм, а також представлено новий інтерфейс. Покращена версія Pro має різноманітність об’єму внутрішньої пам’яті.

Телефон вийшов збалансованим, інноваційним та загалом якісним. Як роз’їм вперше використовується USB-C. Можна його оцінити та купити Iphone 15 Pro в Ябко від 61 280 гривень, щоб стати одним з перших власників даного апарату в Україні. Багато змін не відразу впадають у вічі, тому потрібно детально їх вивчити та проаналізувати.

Зовнішній вигляд

Корпус виготовляється з аерокосмічного титану п’ятого класу. Він легкий, але міцний та довговічний, саме тому серед усіх поколінь саме 15 стає найлегшим. Захист від вологи, води та пилу відповідає стандарту IP68.

Представлено на вибір чотири відтінки:

  • чорний;
  • білий;
  • синій;
  • натуральний титан.

По краях є невеликі заокруглення, що покращує хват у руці. Якщо вибирати між iPhone 15 vs 15 Pro, то за зовнішніми характеристиками їх можна відрізнити хіба що завдяки модулю камер. Крім того в обох моделях є кнопка Action, що настроюється, щоб персоналізувати користувальницький досвід. Новий функціонал клавіші можна відкоригувати в налаштуваннях операційної системи

Продуктивність

Новий процесор A17 Bionic виготовлявся за 3-нанометровим техпроцесом. Їм вдалося збільшити продуктивність на 38%, а енергоефективність на 25%. На додаток до процесора встановлена оперативна пам’ять нового типу LPDDR5X об’ємом 8 Гб. Тепер дані передаються із швидкістю до 8,5 Гбіт/с. Загалом телефон у 1,5 рази швидше реагує на будь-які дії користувачів.

Камера

Версія Pro оснащується трьома об’єктивами з різним функціоналом та можливостями:

  1. 48 Мп. Кут зйомки широкий, до того ж наближення 2х;
  2. 12 Мп. Ультраширококутний огляд, що забезпечує показник 120 градусів;
  3. 12 Мп. Підтримка телефото, а збільшення 3х.

Запропоновано функціонал для зйомки у високій роздільній здатності, що гарантує ідеальну деталізацію, а також гарний баланс між якістю підсумкової фотографії та її вагою. Функція Portrait mode Focus автоматично розпізнає об’єкти в кадрі, щоб перейти на портретний режим, якщо там є людина.

Depth Control – відмінний інструмент для зміни параметрів глибини різкості, але виключно на знятих фотографіях. Зйомка відео допускається у форматі ProRеs, що гарантує високу якість та гнучкість у майбутньому під час обробки.

Поділитися:

Пов'язані теми

X
X