У Ковелі поліція вилучила в чоловіка патрони до пістолета

Учора ввечері на вулиці Сагайдачного у Ковелі співробітники відділу реагування патрульної поліції виявили у 37-річного жителя Ківерець 21 патрон до пістолета Макарова.
На місце виїхала слідчо-оперативна група Ковельського районного управління поліції. Боєприпаси вилучили та направили на експертизу, – повідомляє Сектор комунікації поліції Волинської області.
За цим фактом слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України. Правопорушнику загрожує, зокрема, до семи років позбавлення волі.
До слова, у минулому чоловік вже притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення аналогічного злочину та за скоєння крадіжки.
Фото: Сектор комунікації поліції Волинської області
Більше про

Коментарі