17-річний веслувальник з Ковеля став срібним призером чемпіонату світу серед юніорів та молоді

21.07.2024 о 10:14 · 2 хв читання
Олександр Шейко – ліворуч

Веслувальник із Ковеля, 17-річний Олександр Шейко здобув друге місце на чемпіонаті світу серед юніорів та молоді з веслування на байдарках і каное – ICF JUNIOR AND U23 CANOE SPRINT WORLD CHAMPIONSHIPS. Змагання тривають до 21 липня у болгарському місті Пловдив.

Про це повідомляє Суспільне з посиланням на обласну школу вищої спортивної майстерності.

У фінальному заїзді, який відбувся 19 липня, спортсмен виступив у складі юніорського збірного екіпажу каное-четвірки разом із веслувальниками Захаром Іванчуком з Дніпропетровської області, Максимом Бовкуном і Віталієм Пристаєм із Полтавщини.

Згідно з результатами, опублікованими на офіційному сайті змагань, ковельський веслувальник із колегами-спортсменами разом подолали 500-метрову дистанцію за хвилину й 40 секунд (01:40.143). Їм вдалося обійти команду веслувальників із Польщі менш ніж за долі мілісекунд, здобувши у фіналі «срібну» нагороду.

Також стало відомо, що вихованка Ковельської КДЮСШ імені Євгена Кондратовича Олександра Шворак стала бронзовою призеркою чемпіонату світу в каное-четвірці на 500 метрів серед юніорок.