Ковельська спортшкола отримала в області нагороди за підсумками спортивного року

11.10.2022 о 15:30 · 2 хв читання
Олена Клімашевська

Ковельська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа імені Євгена Кондратовича нагороджена призами та грамотами управління у справах молоді та спорту Волинської обласної державної адміністрації.

Нагородження відбулося за підсумками спортивного року «Спортивне сузір’я Волині-2021». Про це повідомляє сьогодні Ковельська міська рада.

Директорка спортивного закладу, депутатка міської ради Олена Клімашевська отримала нагороди для ДЮСШ за:

  • І місце серед ДЮСШ та СДЮШОР (ІІ група) за підсумками 2021 року на офіційних обласних змаганнях з олімпійських видів спорту;
  • ІІ місце серед ДЮСШ та СДЮШОР (ІІ група) за підсумками 2021 року на міжнародних та всеукраїнських змаганнях з олімпійських видів спорту;
  • ІІІ місце серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл за підсумками 2021 року на міжнародних та всеукраїнських змаганнях з неолімпійських видів спорту.

На Волині відзначили кращих спортсменів та їх тренерів за результатами виступів у міжнародних, всеукраїнських та обласних змаганнях 2021 року. Серед них – чимало ковельчан.

У номінації «П’ятірка кращих тренерів з олімпійських видів спорту» відзначено: заслужених тренерів України Федора Семенюка та Василя Прохорука (веслування на байдарках та каное). Нагороди отримали також і їхні вихованці: чемпіони та призери Європи і світу Юрій Вандюк, Андрій Рибачок та Павло Борсук (у номінації «Десятка кращих спортсменів з олімпійських видів спорту»).

Відзнаки за спортивні досягнення вручено активній молоді з інвалідністю. Серед кращих – наші атлети Юрій Бабинець та Станіслав Самолюк. Відзначили й наставника спортсменів-паралімпійців. Кращим тренером визнано заслуженого тренера України Валерія Дружиновича.

Серед нагороджених Волинською обласною державною адміністрацією за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту Волині – заслужений тренер України Анатолій Мілехін (вільна боротьба).

Вітаємо спортсменів та тренерів з високими досягненнями! Бажаємо нових здобутків та перемог.

Фото Управління у справах молоді та спорту Волинської ОДА

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X