Ковельчанин став призером чемпіонату Європи з академічного веслування

13.04.2021 17:09

Представники з 14 країн взяли участь в чемпіонаті Європи з академічного веслування серед спортсменів з порушеннями опорно-рухового апарату, що відбувся 5–11 квітня в італійському місті Варезе.

Про це пише голова ковельської громадської організації «Спарта» Валерій Дружинович.

За його словами, українські паралімпійці повернулися додому з нагородами. У змаганнях серед одиночних човнів у чоловіків (PR1 M1x) впевнено пройшов всю дистанцію фіналу та здобув «золото» для збірної команди України Роман Полянський, серед одиночних човнів у жінок (PR1 W1x) Анна Шеремет у напруженій боротьбі виборола «бронзу». 

Українська четвірка розпашна зі стерновим (клас човнів PR3 Mix4+) стала третьою. Вони випередили у фінальному заїзді екіпажі з Італії, Ізраїлю, Нідерландів, поступившись лише визнаним світовим лідерам академічного веслування – збірним Великобританії та Франції.

Дуже приємно, що в екіпажі нашої національної четвірки разом з Олександрою Полянською, Дарією Котик, Максимом Жуком та стерновою Юлією Маласай, бронзову медаль чемпіонату Європи для України «кував» і ковельчанин – вихованець відділення обласної дитячо-юнацької спортивної школи дітей та молоді з інвалідністю в м. Ковель, майстер спорту України міжнародного класу Станіслав Самолюк.

Вітаємо Станіслава і всю команду українських паравеслувальників та бажаємо їм успішного виступу на ХVI Паралімпійських іграх, що пройдуть з 23 липня по 8 серпня в Токіо (Японія).

Фото голови ГО «Спарта» Валерія Дружиновича


Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.