03.12.2022 о 12:23 · 2 хв читання

Ковельські веслувальники Юрій Вандюк та Андрiй Рибачок стали Заслуженими майстрами спорту України, а Павло Борсук – Майстром спорту міжнародного класу.

Про це повідомляє пресслужба Волинської обласної військової адміністрації.

Учора, 2 грудня, заступник голови Волинської ОВА Юрій Гупало та голова облради Григорій Недопад вручили спортсменам відповідні посвідчення.

Начальник управління у справах молоді та спорту Волинської ОВА Олександр Хвіщук зазначив, що хлопці – спортсмени змінного складу відділення веслування на байдарках і каное Волинської обласної школи вищої спортивної майстерності. Члени збірної національної команди України. Багаторазові переможці та призери чемпіонатів і кубків світу, Європи та України. А Юрій Вандюк ще брав участь в ХХХІІ Олімпійських іграх.

Чемпіони є вихованцями Заслужених тренерів України, кращих тренерів Волині з олімпійських видів спорту за підсумками 2021 року – Федора Семенюка та Василя Прохорука.

Федір Семенюк та Василь Прохорук

Під час зустрічі присутні ще раз переглянули переможні кадри проходження дистанцій спортсменами у цьому році. Зокрема, Павло Борсук під час змагань у Сербії став чемпіоном Європи серед молоді на дистанції С-2 1000 метрів та срібним призером чемпіонату світу серед молоді на дистанції С-2 1000 метрів в Угорщині.

А Юрій Вандюк та Андрій Рибачок стали бронзовими призерами чемпіонату світу на дистанції С-4 500 метрів в Канаді.