Ковельчани вдало виступили на чемпіонаті України з веслування

06.08.2020 о 16:20 · 2 хв читання

Ковельчани – чемпіони і призери України з веслування на байдарках та каное.

На чемпіонаті України з веслування на байдарках та каное пам’яті заслуженого тренера Вячеслава Сорокіна, який відбувся в Дніпрі, визначили переможців у 39-ти видах програми (200 м – 11, 500 м – 15, 1000 м – 9 , 5000 м – 4). Чемпіонами стали 46 спортсменів, повідомляє відділ фізичної культури та спорту виконкому Ковельської міської ради.

Вдало виступили наші земляки. Павло Борсук здобув «золото» в С-2 на дистанції 200 м, а Юрій Вандюк виборов перші місця в С-1 (500 м та 1000 м).

Екіпаж у складі Юрія Вандюка та Павла Алтухова став переможцем чемпіонату у змаганнях каное-двійок з результатом високого міжнародного рівня.

Крім того, екіпаж каное-четвірки у складі ковельчан Павла Семенюка, Павла Борсука, Антона Кисіля та Назара Остапчука виборов срібну медаль на 500-метрівці.

Варто зазначити, що бронзовою призеркою України в новому виді програми – жіночій «каное-двійці, 1000 м» стала Ілона Грабовець.

Наші успішні й талановиті спортсмени є вихованцями Ковельської філії ОСДЮСШОР «Олімп» та відділення з веслування на байдарках та каное Ковельської КДЮСШ ім. Є Кондратовича. Їх наставники – заслужені тренери України Федір Семенюк та Василь Прохорук, тренери-викладачі Олександр Прохорук, Лариса Гурська та Олексій Гичка.

Спостерігаємо за чемпіонатом України з веслування на байдарках та каное серед молоді та юніорів (юнаків та дівчат), який проходить в м. Дніпрі з 3 по 8 серпня, де ковельчани також вдало виступають і виборюють призові місця.