31-річний ковельчанин пропонував хабар патрульним поліцейським

14.06.2022 14:45

Вчора, 13 червня, на автодорозі «Київ-Ковель-Ягодин» поліцейські зупинили автомобіль за порушення вимог п. 12.4 ПДР України (перевищення встановлених обмежень швидкості руху у населених пунктах).

Керманичем виявився 31-річний ковельчанин, який з метою уникнення адміністративної відповідальності, пропонував працівникам поліції надання неправомірної вигоди у розмірі 200 гривень, – повідомляє сьогодні патрульна поліція Волинської області.

Водій був неодноразово попереджений про кримінальну відповідальність, однак на попередження працівників поліції не реагував та продовжував пропонувати грошові кошти.

На місце події патрульні викликали слідчо-оперативну групу.

Фото патрульної поліції Волинської області

Поділитися:

Коментарі

  1. До чого тут Схід? Кожен закріплений на свому місці! Ти де находиться Гондон

   1. Ті , закріплені, особливо в Любомлі, дуже ох..ші. Мають ще спробувати в Маріуполі позупиняти.
    Гондони гондонами.
    Тикають, огризаються, бидло, а не поліція.

  2. До чого тут Схід? Кожен закріплений на свому місці! Ти де находиться Гондон

 1. Цікаво неодноразово це як ? Покі їхали слідчи то він бігав за ними з тими 200 гривнями 😂Побачили бмв думали заробити а тут крім 200 нічого не запропонували , самі хочуть ті хабарі ще щось хочуть з людей

 2. Цікаво неодноразово це як ? Покі їхали слідчи то він бігав за ними з тими грошима 😂Побачили бмв думали заробити а тут крім 200 нічого не запропонували , самі хочуть ті хабарі ще щось хочуть з людей

 3. Якщо вся поліція поїде на війну хто буде робити їхню роботу тут? З те, що не взяли хабар респект, але так має бути завжди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.