Апеляційний суд посилив покарання жителю Ковельського району за оголення геніталій при дітях

28.05.2024 о 11:44 · 1 хв читання
Фото ілюстративне

Волинський апеляційний суд збільшив вирок уродженцю села Столинські Смоляри Ковельського району за оголення статевого органу перед двома малолітніми дівчатами.

Про це сьогодні повідомив ZAXID.NET.

Інцидент стався 13 серпня 2023 року на території закинутого млина в селі Рівне. Близько 18:00 обвинувачений приїхав велосипедом до будівлі, де гуляли дві малолітні дівчинки. Чоловік розстібнув комбінезон та оголив перед ними статевий орган, після чого діти втекли. Про цей випадок одна з дівчат повідомила мамі, а та звернулася в поліцію.

За висновком судово-психіатричного експерта, волинянин «страждає на легку розумову відсталість із деякою емоційно-вольовою нестійкістю, що не позбавляє його здатності усвідомлювати значення своїх дій та керувати ними». Тому застосування примусових заходів медичного характеру не потребує. Відомо, що обвинувачений розлучений та ніде не працює.

Суддя Любомльського районного суду Сергій Шеремета визнав винним чоловіка у розбещенні неповнолітніх (ч. 2 ст. 156 КК України) і призначив три роки іспитового терміну й зобов’язав його заплатити по 30 000 грн моральної компенсації для кожної з постраждалих дівчат. Втім, Волинський апеляційний суд призначив обвинуваченому три роки обмеження волі.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (4)
  1. Треба було його на зону хоч на рік. Там би він показував свої анальні геніталії співкамерникам.

  2. Не погані заробітки, 30 тисяч для кожної пише:

    А скільки років тим малолітнім дівчатам, що гуляли на закинутому млині? Загляньте в їхні мобілки, що вони дивляться?

    1. При чому тут заробітки? Вони що, заставили збоченця показати хазяйство?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X