Аварія на водогоні: два села Ковельської громади – без води

24.10.2021 о 10:11 · 2 хв читання
Фото ілюстративне

У Ковелі сталася аварія на водогоні на вулиці Шевченка, 121.

Через аварію тимчасово без води опинилися мешканці сіл Зелена та частково Волі-Ковельської, які проживають на вулиці Центральній, – повідомляє «Гаряча лінія» Ковельського міського голови.

УВКГ «Ковельводоканал» протягом дня планує періодично подаватиме споживачам у села воду. Розглядається можливість відкривати вентиль водогону з 13 до 14 години, а також – з 19 до 20 години, тому рекомендовано запастися питною водою на час проведення робіт.

Аварійно-ремонтні роботи на пошкодженій ділянці водопровідної мережі планують провести завтра, 25 жовтня.

Нагадаємо, 26 вересня, у зв’язку з аварією на водогоні в селі Воля-Ковельська від водопостачання відключали мешканців вулиці Центральна у селі Воля-Ковельська та село Зелена Ковельської територіальної громади.

Також сьогодні, 24 жовтня, через аварію на водогоні, яка трапилася на території приватного обійстя, що у Ковелі на вулиці Шевченка, 50, тимчасово без води залишилося чимало містян. Довелося перекрити водопостачання в домівки мешканців вулиць Шевченка (будинки №№50-70), Пилипа Орлика, Федьковича, Олекси Довбуша, Лугова, Рилєєва, Жуковського.

А близько обіду черговий порив водопроводу стався у Ковелі на перехресті вулиць Гагаріна та Загородня. Без води опинилися мешканці прилеглих до аварійної ділянки водопровідної мережі вулиць: частина Загородньої та Академіка Крип’якевича, а також – Шостаковича, Чехова, Гагаріна.

Адміністрація «Ковельводоканалу» обіцяє протягом сьогоднішнього дня, приблизно о 16-й та о 19-й годинах, подати своїм споживачам питну воду, щоб вони змогли запастися нею на період проведення ремонтних робіт.

Як запевняють у «Ковельводоканалі», аварійно-ремонтні роботи будуть виконані у стислі строки.


Оновлено 24.10.2021 о 13:30 – додано чотири останніх абзаци.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X