Бійці Ковельського батальйону тероборони модернізували американську зброю, якою б’ють ворога

13.10.2023 о 15:08 · 2 хв читання
Фото: 100 обр ТрО

Бійці роти вогневої підтримки Ковельського батальйону Волинської бригади тероборони не втомлюються бити ворога, зокрема – влучним вогнем з автоматичного станкового гранатомета Мк-19, який називають «дідом».

Бійці працюють із гранатомета на Луганщині, – йдеться у сюжеті 12 каналу.

Якщо брати радянський аналог, це АГС-17, є відмінності цього озброєння. Він бронебійний, тобто у нього заряди бронебійні, якби по тактико-технічним характеристикам пробивають майже всю броню, крім танку

– каже командир роти вогневої підтримки Віталій

До хлопців гранатомет потрапив без обладнання для стрільби із закритих вогневих позицій. Тож ковельські тероборонівці винахідливо допрацювали зброю виробництва США, а саме модернізували систему її наведення. Станок, на якому розміщується гранатомет, вони замінили на зручніший та надійніший.

Командир роти вогневої підтримки Віталій / Фото: 100 обр ТрО

Тож тепер дошкульно бити російських окупантів можна ще й пострілами навісом із закритої вогневої позиції. Застосовують цю зброю також для відбиття штурмів та для того, щоб завадити ворогам проводити інженерні роботи.

Визначити ворожі цілі навідникам гранатомета допомагають аеророзвідники.

На кадрах з дрону видно успішне влучання по ворожих цілях. Крім бойової роботи, гранатомет використовують із навчальною метою для тренування особового складу. Бо ж, щоб уміло нищити ворога, навички слід постійно вдосконалювати.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X