Борчиня з Ковеля виборола «срібло» на Всеукраїнському турнірі

19.10.2020 о 13:42 · 1 хв читання

У Києві відбувся відкритий всеукраїнський турнір з вільної боротьби, присвячений пам’яті головнокомандувача Української повстанської армії Романа Шухевича.

У змаганнях взяли участь майже 550 спортсменів з різних куточків нашої країни та Франції, повідомляє Ковельська міська рада.

Вдало виступили вихованці ДЮСШ №1 міста Ковеля. У категорії 42 кг, перемігши борчинь з Донецької, Херсонської та Житомирської областей, у фінал вийшла Діана Рисьова. На жаль, у поєдинку за перше місце вона поступилась львів’янці і здобула срібну нагороду.

У категорії 62 кг виступала Іванна Буяджи. Ковельчанка перемогла двох суперниць з Хмельниччини та Київщини. За вихід у фінал її обійшла донеччанка, а в боротьбі за «бронзу» – представниця Запоріжжя. Іванна зайняла 5 місце.

Колектив ДЮСШ №1 вдячний підприємцю Юрію Фурману за надану допомогу для поїздки на турнір. Готував спортсменок до змагань тренер Олег Стус.