Чому деякі відремонтовані дороги Ковельщини досі не освітлені

03.01.2022 о 14:15 · 2 хв читання
Фото ілюстративне: Нацполіція

Служба автомобільних доріг нарікає на процедуру підключення опор освітлення до мереж, аби запустити вуличне освітлення на відремонтованих трасах.

Про це стало відомо під час пресконференції щодо підсумків роботи у 2021 році, – повідомляють «Волинські новини».

Заступник начальника Служби автомобільних доріг у Волинській області Юрій Ришкевич розповідає: чимало волинян нарікають на те, що вже на облаштованих трасах досі не працює вуличне освітлення. Він пояснює: «Волиньобленерго» вимагає низку документів для підключення освітлення.

Начальник Служби Анатолій Посполітак додає: «Волиньобленерго» вимагає повної здачі об’єкта в експлуатацію.

Процес здачі в експлуатацію може розтягуватися не на один місяць. Ми повинні мати всі акти, кінцеву вартість об’єкта. Все до останнього паперу. Освітлення ж могло бути облаштоване раніше за місяць-півтора до цього часу. Але в силу цих вимог увімкнути його ми не можемо. І виходить, що стоять опори, є ліхтарі, а увімкнути освітлення ми не можемо. Тому шукаємо можливості: даємо гарантійні листи, що об’єкт буде введений. Сьогодні освітлення чекає Устилуг, Секунь, Дубове. Влаштовано 19 кілометрів нових ліній, а освітити – проблема. Поки не введемо в експлуатацію об’єкт, ми не маємо права цього зробити. Мудрості десь не вистачає, але ж це – безпека людей

– наголошує він

До слова, додають дорожники, часто їх критикують за те, що вони начебто погано встановили опори, бо десь вони похилилися. Проте причиною можуть бути аварії, які ніде не зафіксовані.

Часом стаються ДТП з необережності, які ніде не фіксуються: наїджають на бордюрний камінь, а потім і на опору. В результаті опора нахиляється, а нам закидають, що опору встановили, а вона від власної ваги падає

– каже Юрій Ришкевич
Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (1)
  1. а чого деякі дороги, як по варшавці по мосту через річку потаяли зі снігами і ямами вкриті глибиною в пів колеса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X