Чотири школи з Ковельського району отримали нові автобуси

22.12.2021 о 10:19 · 2 хв читання

Навчальні заклади Ковельського району отримали ще чотири шкільних автобуси. 20 грудня голова Волинської ОДА Юрій Погуляйко вручив ключі від нових та сучасних транспортних засобів представникам територіальних громад області.

Нові автобуси попрямували до Вишнівської, Голобської, Головненської та Сереховичівської громад, а ще п’ять автобусів – в інші райони нашої області, – повідомляє пресслужба Волинської ОДА.

В області з кожним роком збільшується шкільний автопарк для зручного та якісного довезення дітей до освітніх закладів. На сьогодні він налічує 246 транспортних одиниць. Це результат нашої спільної роботи, тож дякую усім за своєчасне освоєння коштів та проведення тендерів відповідно до законодавства, далі – більше

– зазначив Юрій Погуляйко

Слід зазначити, що для навчальних закладів Волині в цьому році передбачені 19 шкільних автобусів. На їхню закупівлю були виділені кошти із державного бюджету в сумі понад 18 млн гривень, а також забезпечено 50-ти відсоткове співфінансування з обласного та місцевих бюджетів.

Відтак, 4 транспортні засоби буди передані раніше для навчальних закладів Вишнівської, Маневицької, Затурцівської та Городищенської громад і уже забезпечують безпечне, регулярне і безоплатне перевезення учнів та педагогів. З них 3 – спеціальні, обладнані для перевезення дітей з обмеженими фізичними можливостями.

Окрім того, ще 6 освітніх закладів отримають шкільні автобуси.

До слова, з 2003 року в Україні діє Державна цільова соціальна програма «Шкільний автобус». Держава щороку виділяє значний фінансовий ресурс для придбання шкільних автобусів, які значно покращують умови підвезення до місця навчання і у зворотному напрямку. На закупівлю такого транспорту у 2022 році Волинська область уже отримала 25 млн гривень.

Фото Волинської облдержадміністрації

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X