Деяким керівникам на Ковельщині вручили повістки для подальшого оповіщення працюючих

07.06.2024 о 12:02 · 2 хв читання

Учора, 6 червня, під головуванням начальниці Ковельської районної військової адміністрації Ольги Черен на теренах Турійської селищної громади відбулась розширена нарада з головами територіальних громад району, спеціалістами, які відповідають за ведення обліку та оповіщення військовозобов’язаних.

На засіданні також були присутні голова Ковельської районної ради, заступника голови РВА, керівники Волинського обласного та Ковельського районного ТЦК та СП, очільники установ та організацій, – про це сьогодні повідомила районна військова адміністрація.

Під час наради йшлося про забезпечення проведення мобілізаційних заходів і виконання розпорядження Генерального штабу Збройних сил України щодо призову військовозобов’язаних на військову службу під час мобілізації, створення місцевих матеріальних резервів, організацію відпочинку населення на водних об’єктах району.

Публікація за темою: Група оповіщення і вручення повісток: як реагують чоловіки у Ковелі

Присутні обговорили Порядок проведення призову громадян на військову службу під час мобілізації, на особливий період, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 16 травня 2024 року №560.

Окрім того, у ході засідання представники ТЦК та СП надали відповідні роз’яснення щодо змін та нововведень положень нових законодавчих актів про мобілізацію, а також обговорили послідовність дій при виконанні подальших мобілізаційних завдань.

Представники територіальних громад, відповідальні за організацію військового обліку громадян, мали можливість у форматі діалогу з’ясувати окремі питання та отримати всі необхідні роз’яснення.

В практичній частині ознайомилися з роботою розгортання дільниці для оповіщення і збору військовозобов’язаних та резервістів на території Турійської територіальної громади, оглянули документацію, також відбулось вручення розпоряджень з повістками окремим керівникам підприємств, установ та організацій району для подальшого оповіщення працюючих.

Фото Ковельської районної військової адміністрації

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (2)
  1. Хай корупціонери -вишиватники та псевдо волонтери (крадуни) ,штундяки,мінти ,прокурори ідуть та воюють.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X