Дівчата з військового ліцею стали чемпіонками України з веслування на човнах «Дракон»

05.06.2024 о 14:20 · 2 хв читання

Учениці ковельської філії Волинського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні стали чемпіонками України з веслування на човнах «Дракон» в категорії «дівчата, 15-18 років».

Про це «Ковель media» повідомив спортивний клуб «Західний вітер».

Змагання на «Драконах» відбулися серед дітей (віком 12-14 років) та юніорів (15-18 років) у місті Житомир.

Наше місто представляли учні ковельської філії Волинського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.

Дівчата вибороли дві нагороди на дистанціях: 2000 метрів – «срібло», 200 метрів – «золото». Також був екіпаж змішаного класу (хлопці та дівчата в одному човні): на 2000 метрів – 4 місце, 200 метрів – 5 місце.

Спортсмени тренуються під керівництвом заслуженого тренера України, майстра спорту міжнародного класу Дмитра Назарука.

Представляли ковельську команду: Віолетта Риндіна, Христина Пацай, Крістіна Карпук, Маргарита Тарасюк, Анастасія Голубова, Соломія Сидорук, Олександра Оніщук, Софія Хома, Дарина Ковальчук, а також Максим Малицький, Ілля Балик, Данііл Макаренко, Павло Должко, Захар Яцюк та Дмитро Кисляк.