«Західний вітер» з Ковеля здобув «бронзу» на чемпіонаті світу в США

24.07.2022 о 19:26 · 2 хв читання

Учора, 23 липня, команда спортивного клубу «Західний вітер» з Ковеля здобула бронзові медалі на 13-му клубному Чемпіонаті світу з веслування на човнах «Дракон».

Про це «Ковель media» стало відомо з власних джерел.

Змагання проходять в американському місті Сарасота (штат Флорида) з 18 по 24 липня.

Ковельська команда була третьою на дистанції 200 метрів у класі «Premier open» (чоловіки). Перемогли спортсмени з Канади. Другими були німці.

Згодом ковельчани завоювали ще одну «бронзу», цього разу – на дистанції 500 метрів. Перше місце здобула команда з Канади, друге – з Німеччини.

Як повідомив «Ковель media» тренер та капітан нашої команди Дмитро Назарук, в підсумку, ковельський спортивний клуб «Західний вітер» має два третіх та одне четверте місце на цьогорічному чемпіонаті світу в США.

Вітаємо наших веслувальників, які прославляють Україну на міжнародній спортивній арені!

Оновлено 25.07.2022 о 09:48 – додано п’ятий та шостий абзаци.