Двоє ковельчан стали жертвами інтернет-шахраїв

02.12.2020 о 11:29 · 1 хв читання

1 грудня до Ковельського відділу поліції звернулося двоє ковельчан, та повідомили, що їх ошукали під час інтернет-покупок.

Заявниця, домовившись про покупку плаття, а заявник – купівлю мобільного телефону, сплатили кошти у сумі 2090 та 4000 гривень кожен, – інформує поліція.

Однак після отримання грошового переводу «продавці» на зв’язок більше не виходили.

Працівники Ковельського відділу поліції відкрили кримінальні провадження за фактом шахрайства та встановлюють осіб причетних до вчинення даного злочину.

Шановні громадяни! Оплату покупки здійснюйте після доставки товару, або сплачуйте мінімальну передплату за товар. Не здійснюйте платіжні операції, які Вам не зрозумілі, не дійти за інструкціями незнайомих осіб, які намагаються в цьому допомогти.

– вкотре нагадує поліція

Також, як повідомляє сектор комунікації поліції Волинської області, цієї доби мешканця Ковеля ошукали шахраї, які назвалися представниками служби безпеки банку. Зателефонувавши ковельчанину, вони вмовили його провести банківську операцію – через платіжну систему поповнити власний мобільний телефон. В результаті – кошти з мобільного рахунку чоловіка зникли, а це понад 5 тисяч гривень.

За цим фактом теж відкрито кримінальну справу.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X