Директор школи з Ковеля, який захищає Україну, отримав на фронт квадрокоптери від громади

19.05.2024 о 09:47 · 1 хв читання

Днями у міського голови Ігоря Чайки був особливий гість – директор школи №2, депутат міської ради, засновник Центру НПВ «Волинська Січ», наставник молоді, а зараз – наш захисник, військовослужбовець Сил спеціальних операцій ЗСУ Сергій Дружинович.

Про це повідомила Ковельська міська рада.

Після навчання для операторів БпЛА він після коротенької відпустки їде знову на позиції. І з рідного міста повезе для підрозділу, в якому служить, три квадрокоптери DJI Mavic 3. Каже, що практично освоїв управління уже усіма модифікаціями безпілотників – від найпростіших до тих, які було розроблено останнім часом.

Багато спілкувались про військові будні, ситуацію на фронті, як час і обставини змінюють людей. Сергій – невиправний оптиміст, постійно посміхається, повертається у розмові до позитивних тем, підбадьорює, заспокоює.

Дуже добре розуміємо, що ситуація зараз надскладна по всій лінії фронту. Нехай це обладнання допомагає нищити ворога і береже життя наших хлопців. Дякуємо за службу, дуже радий нашій зустрічі

– сказав мер

Також від нашої громади передали для 100-ї окремої механізованої бригади 10 трансформаторів «Синус».

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (6)
 1. Передала громада ,а єбло Чайки . Клоун ти отримуєш 100 тис грн щомісяця, тоі підаркомівськітвькількості 150 штук по 30 тис грн. Хочаб тварюки скинульсь і щось купили. А то кришовані підарком волонтери на базарі військову амуніцію продають, і норм

 2. …ну і як можна пояснити,що забезпечееня дронами ВСУ не(!) державна справа,а волонтерська?
  Чому ВСУ-,частина силових структур України ,неадекватно забезпечується озброєнням та боєприпасами,бо випрошує донати від податкоплатника,який вже податок вже сплатив?
  …де контроль за податками ?

 3. Ковельські корупціонери.
  Від влади і від спорту.
  Скільки бойовий гопак будете в
  Підвалі тримати? Два порожніх
  зали, для кого?
  Думаєте не прилетить? Прилетить
  І мавіками не допоможуть.

 4. Дешевий бездумний недо піар, можете передати хоч сто мільйонів дронів, ви себе вже показали коли приймали бюджет на 24 рік, 0.5% бюджету на оборону!!!!!, а тепер купили пару дронів і все молодці агресор понесе суттєвий урон, ми переможемо!?, Мені соромно що я ковельчанин…..

 5. Передали пару мавіків і все молодці!!! Та хоч сто дронів в день передавайте це дешевий недопіар, який не змінить про вас думку, ви показали себе коли прийняли бюджет на 24 рік з 0,5% на ЗСУ, 0,5%!!!!! Вдумайтесь в цю цифру, це стільки готові платити ковельські можновладці (при чому то не їх особисті гроші), щоб рятувати нашим воїнам життя, які захищають їх нікчемні сраки……

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X