Фірма депутата з Ковельського району виграла 4-мільйонний тендер

03.10.2022 18:36
Роман Микитюк

ТОВ «Аміла» перемогло в тендері щодо зимового утримання доріг південно-західної частини Ковельського району.

У вересні відповідну закупівлю оголосила Державна служба місцевих автомобільних доріг Волині. Як зазначають на сайті закупівель Рrozorro, попередньо на ці роботи планували витратити 4 мільйони 822 тисячі гривень, – повідомляє «Інсайдер Медіа».

Про переможця торгів офіційно повідомили сьогодні, 3 жовтня. Ним стало товариство з обмеженою відповідальністю «Аміла», яке зареєстроване у селищі Турійськ і належить родині Микитюків. А саме чинному депутату Волинської обласної ради від партії «За Майбутнє» Роману Микитюку та його дружині Ганні.

До слова, за останні п’ять років фірма «Аміла» від Служби автодоріг отримала понад 47 мільйонів гривень. Турійська компанія зазвичай отримує кошти за експлуатаційне утримання доріг та дрібні ремонти. 

Поділитися:

Коментарі

  1. То нехай спершу зробить дорогу біля Турійського подвір‘я.
    Позоріще, а не дорога.

  2. а звідки ви знаєте, скільки коштів потрібно на утримання доріг? Може зимою бути снігу по самі ….., а може снігу і не бути. Тоді відпадає посипка, вивезення снігу. Я бачу що діло Кіндера живе і процвітає. бабло пішло в нікуди.

  3. Рома Микитюк- колишній начальник Волинської митниці. Ось звідки зароблений стартовий капітал , авторитет та депутатство. Не дивно, що маючи такі активи виграє тендери на мільйони.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *