Громада з району відмовилася від мільйона на ремонт дороги

01.07.2021 12:23
Фото: Волинські новини

Одна з громад у Ковельському районі відмовилась від мільйона гривень на ремонт доріг, оскільки немає в бюджеті коштів, щоб співфінансувати ці видатки.

Про це стало відомо під час засідання бюджетної комісії Волинська обласної ради, – пише Юлія Малєєва у «Волинських новинах».

Йдеться про Смідинську громаду, якій передбачався мільйон гривень на ремонт доріг. Однак у новому розпорядженні голови ОДА, яке розглядали депутати, ці видатки виключені, зауважив голова бюджетної комісії Орест Маховський. Тож він поцікавився, чому внесли такі зміни.

Як пояснив керівник департаменту інфраструктури Волинської ОДА Віктор Довгополюк, Смідинська громада відмовилась від коштів.

Громада написала лист і відмовилась від цих коштів, бо не зможуть профінансувати роботи. Чому – мені невідомо, але є такий факт. Це одиничний випадок

– зазначив посадовець

У коментарі Інформаційному агентству «Волинські новини» голова Смідинської територіальної громади Оксана Піцик пояснила, що кошти мали бути виділені на ремонт дороги на вулиці Незалежності у Смідині.

Попередньо співфінансування нам казали в розмірі 10%. Але у нас заплановано кілька великих проєктів, на які потрібне співфінансування: ЦНАП, житло для переселенців і амбулаторія. І на кожний проєкт потрібна велика сума

– сказала голова громади
Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.