Артемук Олександр Іванович

Народився 11 вересня 1977 року в місті Ковелі. Тут закінчив ЗОШ № 2, згодом – професійно-технічне училище №5. Пішов до армії. Військову строкову службу проходив у Севастополі. У званні старшого сержанта повернувся додому та став облаштовувати особисте життя. Працював водієм. Був одружений, мав двох синів і доньку.

До лав Збройних сил України був мобілізований у квітні 2014 року. Командир відділення 3-го батальйону 51-ої окремої механізованої бригади.

Загинув 22 травня 2014 року під Волновахою на Донеччині під час нападу терористів на блокпост 51-ї окремої механізованої бригади.

Похований 27 травня 2014 року в селі Вербка Ковельського району. Родина мешкає у Ковелі (батьки, дружина та троє дітей).

4 черня 2015 року за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені в захисті державного суверенітету, нагороджений медаллю «Захиснику Вітчизни» (посмертно).

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народові посмертно присвоєно звання “Почесний громадянин міста Ковеля” (рішення Ковельської міської ради від 29.07.2021 №10/14).

Поділитися:
Ковель Меморіал Слави
X
X