Ковельський мер вручив відзнаки «Почесний громадянин міста Ковеля»

25.08.2021 13:40

Міський голова Ігор Чайка під час урочистостей з нагоди Дня Незалежності України вручив відзнаки «Почесний громадянин міста Ковеля».

Як інформує Ковельська міська рада, за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народові цього звання удостоєні учасники АТО/ООС (посмертно): 

АБРАМЧУК Олександр Петрович 

АРТЕМУК Олександр Іванович

ВИШНЕВСЬКИЙ Олег Миколайович

ДАНИЛЕВИЧ Роман Миколайович

ДЕМ’ЯНИК Сергій Валерійович

ЗАДОРОЖНІЙ Андрій Володимирович

КИЯН Володимир Петрович

КІРЄЄВ Ігор Фаррахович

КРАВЧУК Микола Анатолійович

ТАРАСЮК Олексій  Васильович

ШИЛІК Анатолій Вікторович

ЯРМОЛЮК Олександр Петрович.

Нагороди отримали члени родин загиблих захисників України.

За активну громадську, просвітницьку діяльність, участь в національно-демократичному русі та патріотизм звання «Почесний громадянин міста Ковеля» присвоєно (посмертно):

ОСІЮКУ Володимиру Костянтиновичу

ПОЛЯКУ Адаму Борисовичу

ПОЛЯКОВІЙ Аллі Михайлівні

ХОТИНСЬКІЙ Марії Андріївні.

Пам’ятні дипломи міський голова Ігор Чайка передав їх дітям.

За особисту мужність, внесок у підтримання миру і стабільності у країнах, де велися воєнні дії, звання «Почесний громадянин міста Ковеля» присвоєно МАТІЖЕВУ Олегу Вікторовичу (посмерно). Нагороду отримала його сестра.

Також Почесним громадянином міста Ковеля став БОЙКО Володимир Іванович, міський голова 1998 — 2002 років, нині — директор ПТМ «Ковельтепло».

У рішенні міської ради зазначено:

За вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток міста, здобутки щодо модернізації комунального господарства, активну громадську діяльність 

Нагадаємо, що звання «Почесний громадянин міста Ковеля» у різний час також отримали Олександр Стреков, Іван Омелянюк, Микола Корпачов, Євген Поліщук, Тамара Водолазька, Ігор Горбатюк, Георгій Кірпа, Ганна Наумова, Іван Кубатко, Олексій Федоров, Анатолій Калінін, Василь Булгаков, Макар Савельєв, Карим Мурадов.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *