Ковельчани вшанували загиблих захисників

29.08.2020 о 13:53 · 4 хв читання

У Ковелі у День пам’яті захисників України відбувся мітинг, панахида, покладання квітів до монумента борцям за волю України та стели пам’яті загиблих земляків – учасників АТО.

У ці дні минає шість років, як наприкінці серпня 2014 року на Донеччині в оточенні опинилися кілька тисяч українських військових як із частин ЗСУ, так і з добровольчих батальйонів. Тоді Україна понесла найчисельніші людські втрати, – інформує Ковельська міська рада.

Відповідно до Указу Президента 29 серпня оголошено Днем пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Сьогодні до монумента борцям за волю України прийшли рідні загиблих учасників АТО, представники міської та районної влади, військові побратими, молодь, духовенство, аби згадати та віддати данину шани усім, хто поліг за єдину, незалежну Україну, за мир на рідній землі.

Серед тих, хто не повернувся додому наші земляки: Роман Данилевич, Станіслав Максимчук, Андрій Омелянюк, Андрій Мостика, Павло Редькович, Олег Вишневський, Олег Остапенко, Олександр Артемук, Олександр Абрамчук, Олександр Ярмолюк, Олексій Тарасюк, Анатолій Шилік, Андрій Задорожній, Сергій Дем’яник, Володимир Киян, Ігор Кірєєв, Анатолій Іллюх, Микола Яворський.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять військових, яких вже сьогодні немає.

До учасників зібрання звернулась секретар міської ради Віра Федосюк.

Нещодавно у нашому місті вийшла книга про наших Героїв сучасності, земляків, які не повернулись додому «Їхні зорі не згасли». Її неможливо читати без сліз. Доля кожного воїна тісно переплетена з мріями їх близьких, спогади яких такі світлі і щирі. Ці хлопці завжди будуть у наших серцях. На жаль, від нас iдуть найкращі. І це – така несправедливість. Наш обов’язок людяності – пам’ятати про рідних і дітей наших героїв

– сказала вона

У своєму виступі Віра Федосюк наголосила, що кожен ковельчанин має виявити пошану загиблим захисникам та подякувати живим. Адже вони тримали мирне небо над нашими містами і селами, даючи нам можливість у цей час вчитися, працювати, тішитися дітьми.

Секретар міської ради вручила учасникам бойових дій медалі «За гідність та патріотизм» та «За оборону рідної держави».

За поданням ГО «Ковельська міська спілка ветеранів та волонтерів АТО» Почесними грамотами міської ради та цінними подарунками нагороджено ветеранів АТО і волонтерів.

Слово мав представник цієї організації, учасник АТО Володимир Левкович. У своєму виступі говорив про мужність і патріотизм своїх побратимів, їх незламну волю до перемоги. Він закликав не забувати усіх, хто поліг за українську землю, підтримувати матерів Героїв і їхні родини.

Потому ковельчани вирушили до Стели пам’яті загиблих земляків, що на Меморіалі Слави, де продовжилося вшанування оборонців рідної землі та було відслужено панахиду духовенством ПЦУ.

Дорогою військовим дякували ковельчани, які вишикувались у коридор пошани.

На завершення заходу присутні поклали квіти до підніжжя стели.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (1)
  1. Зняти Хрест з могили гоміка Іуди, ірода і вбивці з могили того, хто похований коло стежки тарасюка- він іудою пішов. Не згадувати на мітингу ім’я тварі, який розіп’яв Христа. Вибрав пекло, а не Бога .Горить ампутирований гомік. І маму жде, яка його мафії продала. Працював кіллером, з 12 літ розводив жінок на гроші, вбивав малолєткою їх дітей, називав себе в 15 років виконавцем заказних вбивств. Вивів з хати і розіп’яв мого тата, лишився непокараним, а тоді через три роки зі своєю мамашою тарасючкою, сестричка валькою і швагруньо вбили мого вітчима, дітей! В Пеклі горіть тварі ! Зміїне тарасюківське кодло хай Бог вас покарав! Недостойні Іуди бути відспівана! Самогубцьом він здох, а не геройом! І горить в пеклі гомік за те, що розіп’яв Христа. Дітовбивця. А байстрюча, яке він не робив, бо члена не АУ-У бабки косить за героя.
    В Божі руки! Хай вас Бог покарає!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X