У Ковелі родинам полеглих Героїв АТО вручили відзнаки

13.10.2020 о 14:45 · 2 хв читання

Відповідно до клопотання Ковельського міського голови Олега Кіндера звання «Почесний громадянин Волині» посмертно присвоїли ковельчанам, які загинули у зоні АТО/ООС або ж померли через наслідки війни. Відповідне рішення прийняте на сесії обласної ради.

Про це повідомляє Ковельська міська рада.

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народові звання «Почесний громадянин Волині» посмертно удостоєні:

АБРАМЧУК Олександр Петрович,

АРТЕМУК Олександр Іванович,

ЗАДОРОЖНІЙ Андрій Володимирович,

КИЯН Володимир Петрович,

КІРЄЄВ Ігор Фаррахович,

ТАРАСЮК Олексій Васильович,

ШИЛІК Анатолій Вікторович,

ЯРМОЛЮК Олександр Петрович.

Сьогодні, 13 жовтня, під час урочистого мітингу з нагоди Дня захисника України міський голова Олег Кіндер та секретар міської ради Віра Федосюк вручили відзнаки родинам Героїв.

Звертаючись до ковельчан, міський голова Олег Кіндер зауважив, що немає більш відповідальної та гордої нині професії, ніж Український солдат – захисник країни. Він висловив вдячність ветеранам війни, військової служби, учасникам національно-визвольних змагань, воїнам-інтернаціоналістам, військовослужбовцям, учасникам АТО та ООС, волонтерам.

Ваш внесок у справу захисту держави важко переоцінити. Велика Вам шана, повага, спасибі за самовідданість, мужність, віру й незламність

– наголосив очільник міста

18 ковельчанам – учасникам бойових дій, військовослужбовцям частини А2042, Ковельського об’єднаного міського військового комісаріату, ветеранам Збройних Сил за мужність й самовідданість, патріотизм, гідне виконання громадянського і військового обов’язку, відстоювання миру, цілісності й незалежності країни та з нагоди Дня захисника України вручено Почесні грамоти та цінні подарунки.

Учасники мітингу оплесками вітали бійців, які один за одним виходили за нагородами.

Слово мав військовий комісар Сергій Гладун. Вітання звучали від ліцеїста Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні Бориса Логвинюка.

Пам’ять про загиблих патріотів – оборонців України вшанували хвилиною мовчання, а панахиду відслужив протоієрей Василь Мичко з духовенством.

На завершення заходу лягли квіти до стели загиблим землякам – учасникам АТО, воїнам-інтернаціоналістам та Вічного вогню, пам’ятника борцям за волю України.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (3)
  1. Скільки на твого сина тарасюка байстрюка вагнерівця було відкрито кримінальних справ! Розіп’яв Христа, ірод, дітовбивця, гомік, ” дєвочка носа”. Горить в пеклі оборотень. З дошки пошани вагнерівця зніміть. І хрест з могили куди заберіть- він куди подох. Щоб тебе, твого зятька вбивцю і твою вальку Бог покарав- ваші кості недостойні лежати в Божій землі, іуди. До байстрюка в пекло! Монстри! Оборотні!

  2. Ви мого тата вивели з хати і розп’яли на Хресті, тарасючка надька ! А через три роки твій подонок, якого виплюнула твоя матка розіп’яв мого вітчима, а тоді ви замордували мою маму! І вбили моїх дітей! Щоб вас Бог покарав! Твій байстрюк дітовбивця і розбійник, який розіп’яв Хреста! Хрест з могили чорта сина прибери- він від нього відмовився. Він іудою здох. Гомік з ампутированим членом! В медичне пішов вчитись і сеструня тарасюк Валька, щоб мене пасти і моїх дітей вбивати! Кусками і в сиру землю- щоб гієни ваші кості розтерзали, сатаністи кляті. Щоб Бог вас покарав, вагнерівці! Ваш байстрюк получив посмертне, як від довічного завтра відмазали. В Пекло! І з дошки пошани іуду зняти- недостойний .

  3. Хай діти вальки тарасюк будуть сиротами – так як сиротами ви зміїне тарасюківське розробили нас, вбивши і замордували наших маму, тата і вітчима! В пекло, вагнерівці! Надька, синок мамашу в аду заждався!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X