У Ковелі родинам полеглих Героїв АТО вручили відзнаки

13.10.2020 14:45

Відповідно до клопотання Ковельського міського голови Олега Кіндера звання «Почесний громадянин Волині» посмертно присвоїли ковельчанам, які загинули у зоні АТО/ООС або ж померли через наслідки війни. Відповідне рішення прийняте на сесії обласної ради.

Про це повідомляє Ковельська міська рада.

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народові звання «Почесний громадянин Волині» посмертно удостоєні:

АБРАМЧУК Олександр Петрович,

АРТЕМУК Олександр Іванович,

ЗАДОРОЖНІЙ Андрій Володимирович,

КИЯН Володимир Петрович,

КІРЄЄВ Ігор Фаррахович,

ТАРАСЮК Олексій Васильович,

ШИЛІК Анатолій Вікторович,

ЯРМОЛЮК Олександр Петрович.

Сьогодні, 13 жовтня, під час урочистого мітингу з нагоди Дня захисника України міський голова Олег Кіндер та секретар міської ради Віра Федосюк вручили відзнаки родинам Героїв.

Звертаючись до ковельчан, міський голова Олег Кіндер зауважив, що немає більш відповідальної та гордої нині професії, ніж Український солдат – захисник країни. Він висловив вдячність ветеранам війни, військової служби, учасникам національно-визвольних змагань, воїнам-інтернаціоналістам, військовослужбовцям, учасникам АТО та ООС, волонтерам.

Ваш внесок у справу захисту держави важко переоцінити. Велика Вам шана, повага, спасибі за самовідданість, мужність, віру й незламність

– наголосив очільник міста

18 ковельчанам – учасникам бойових дій, військовослужбовцям частини А2042, Ковельського об’єднаного міського військового комісаріату, ветеранам Збройних Сил за мужність й самовідданість, патріотизм, гідне виконання громадянського і військового обов’язку, відстоювання миру, цілісності й незалежності країни та з нагоди Дня захисника України вручено Почесні грамоти та цінні подарунки.

Учасники мітингу оплесками вітали бійців, які один за одним виходили за нагородами.

Слово мав військовий комісар Сергій Гладун. Вітання звучали від ліцеїста Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні Бориса Логвинюка.

Пам’ять про загиблих патріотів – оборонців України вшанували хвилиною мовчання, а панахиду відслужив протоієрей Василь Мичко з духовенством.

На завершення заходу лягли квіти до стели загиблим землякам – учасникам АТО, воїнам-інтернаціоналістам та Вічного вогню, пам’ятника борцям за волю України.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.