Колишній мер може стати Почесним громадянином міста Ковеля

16.07.2021 15:31
Володимир Бойко

Ковельська міська рада розгляне два проєкти рішень про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Ковеля».

В одному проєкті міськрада має присвоїти звання «Почесний громадянин міста Ковеля» колишньому міському голові (1998-2002 роки), а нині директору підприємства теплових мереж «Ковельтепло» Володимиру Бойку «за вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток міста, здобутки щодо модернізації комунального господарства, активну громадську діяльність».

У преамбулі рішення говориться, що воно приймається, враховуючи клопотання трудового колективу ПТМ «Ковельтепло».

Нагадаємо, на сьогодні Почесним громадянином міста є колишній міський голова Анатолій Семенюк (1991-1998). Це звання також отримували нині покійні Олександр Стреков, який був головою міськвиконкому з травня 1973 по лютий 1981 р., та Євгеній Поліщук (1988-1991). 

Публікація за темою: Почесним громадянам Ковеля мають встановити грошові виплати

В другому проєкті йдеться про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Ковеля» (посмертно) загиблим (померлим) ковельчанам-учасникам АТО/ООС – за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народові:

 1. АБРАМЧУКУ Олександру Петровичу – загинув 14 липня 2014 року поблизу села Черемшине Довжанського району Луганської області;
 2. АРТЕМУКУ Олександру Івановичу – загинув 22 травня 2014 року поблизу міста Волноваха Донецької області;
 3. ВИШНЕВСЬКОМУ Олегу Миколайовичу – помер 22 лютого 2016 року через раптову зупинку серця під час несення служби в районі міста Мар’їнка Донецької області;
 4. ДАНИЛЕВИЧУ Роману Миколайовичу – загинув 24 серпня 2014 року поблизу міста Іловайськ Донецької області;
 5. ДЕМ’ЯНИКУ Сергію Валерійовичу – загинув 29 серпня 2014 року поблизу міста Іловайськ Донецької області;
 6. ЗАДОРОЖНЬОМУ Андрію Володимировичу – загинув 01 серпня 2014 року поблизу села Петрівське Донецької області;
 7. КИЯНУ Володимиру Петровичу – загинув 03 вересня 2015 року поблизу міста Щастя Луганської області;
 8. КІРЄЄВУ Ігорю Фарраховичу – помер 20 червня 2016 року унаслідок важкої хвороби, після повернення з зони проведення Антитерористичної операції;
 9. КРАВЧУКУ Миколі Анатолійовичу – загинув 9 лютого 2018 року у місті Броди Львівської області унаслідок нещасного випадку (травма і причина смерті, пов’язані з виконанням службових обов’язків, відповідно до протоколу військово-лікарської комісії Західного регіону № 81 від 07 березня 2018 року);
 10. ТАРАСЮКУ Олексію Васильовичу – загинув 29 серпня 2014 року поблизу міста Іловайськ Донецької області;
 11. ШИЛІКУ Анатолію Вікторовичу – загинув 25 серпня 2014 року поблизу селища Кутейникове Донецької області;
 12. ЯРМОЛЮКУ Олександру Петровичу – загинув 29 серпня 2014 року поблизу міста Іловайськ Донецької області;

Пленарне сесійне засідання міської ради, на якому будуть розглядатися ці проєкти рішень, відбудеться 29 липня.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Коментарі

 1. Шановні ковельчани та депутати!Це ж відомий казнокрад,по сьогоднішній день обкрадає ковельчан,вже придумав,, комерційне обслуговування…,,і витягує з ковельчан останні копійки,бо дали дозвіл встановлення тарифів на місцеву владу,треба гнати з ганьбою його від корита,а не почесті влаштовувати! Отямитися!!!

  1. Цей паразит придумав схему як викачувати гроші з нещасних пенсіонерів.За повіПАрку двох лічильників з мене здерли 500 гр.Щей заставили писати заяву,буцім то це за моїм проханням.А де взяти ті 500гр.якщо на прожиття не хватає.Ось так і живем,почесний ПАРАЗИТ,коли ж ти нажерешся.

 2. По яким критеріям було визначено переможця? Хто найбільше вкрав бюджетних грошей за своє існування?
  Ну то вже треба і другій шушарі цю превілегію давати.
  Ось так і живем.

 3. Це повний абзац! !!! То тоді потрібно давати звання і Рибачку і Памідорисі по любому

 4. Ця гнида придумала схему викачування грошей з населення.За повірку 2 лічильників з мене здерли 500гр.І настільки хитро,буцім то мені потрібно ця повірка,заставили писати заяву на повірку.

 5. Цей паразит придумав схему як викачувати гроші з нещасних пенсіонерів.За повіПАрку двох лічильників з мене здерли 500 гр.Щей заставили писати заяву,буцім то це за моїм проханням.А де взяти ті 500гр.якщо на прожиття не хватає.Ось так і живем,почесний ПАРАЗИТ,коли ж ти нажерешся.

 6. Цей паразит придумав схему як викачувати гроші з нещасних пенсіонерів.За повірку двох лічильників з мене здерли 500 гр.Щей заставили писати заяву,буцім то це за моїм проханням.А де взяти ті 500гр.якщо на прожиття не хватає.Ось так і живем,почесний ПАРАЗИТ,коли ж ти нажерешся.

  1. Після відправки коментаря спробуйте оновити сторінку.
   Ми нічого не видаляли, всі ваші коментарі є.

 7. Цей паразит придумав схему як викачувати гроші з нещасних пенсіонерів.За повірку двох лічильників з мене здерли 500 гр.Щей заставили писати заяву,буцім то це за моїм проханням.А де взяти ті 500гр.якщо на прожиття не хватає.Ось так і живем,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.