Ковель відзначає 30-річчя Незалежності України

24.08.2021 19:25

Сьогодні ми відзначаємо 30-річчя Незалежності України.

З цієї нагоди в Народному домі «Просвіта» відбулись урочистості за участю представників міської та районної влади, громадських організацій, трудових колективів, духовенства. Також разом з ковельчанами радість свята розділила делегація з міста-партнера Барзінгхаузена (Німеччина), – повідомляє Ковельська міська рада.

З Днем Незалежності громаду привітав міський голова Ігор Чайка. Він вручив відзнаки «Почесний громадянин міста Ковеля».

Ковельчани отримали Подяками за активну участь у державотворчому процесі, відстоюванню демократичних і національних цінностей, виважену громадянську позицію, патріотизм та з нагоди 30-ї річниці Незалежності України. Нагороди Волинської обласної ради та Волинської обласної адміністрації ковельчанам передав заступник голови Ковельської районної адміністрації Роман Кульцман.

З Днем Незалежності учасників урочистостей привітав бургомістр Барзінгхаузена Геннінг Шюнгоф. Він говорив про те, що дуже радий у ці святкові дні перебувати в Україні, познайомитись з містом, його мешканцями. 

Нещодавно Німеччина відзначила 30-річчя свого об’єднання і ми теж так раділи як і тепер Україна, коли відзначає День своєї Незалежності. Миру Вам і свободи

– сказав Геннінг Шюнгоф

Сьогодні у Народному домі «Просвіта» продовжив свою ходу фестиваль української народної творчості «З народних джерел», який розпочався вчора. Митці підготували цікаву концертну програму. Впродовж кількох  годин на зі сцени звучали українські пісні та приваблювали глядачів запальні народні танці.

Фото Ковельської міської ради

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.