Ковель прийняв черговий гуманітарний вантаж від німецьких друзів

18.03.2022 12:12

Друга фура з гуманітарним вантажем приїхала з міста Барзінгхаузена. Нещодавно наші німецькі партнери передали у Ковель два пожежно-рятувальні автомобілі, ще один – з міста Оберкохен.

Міський голова Ігор Чайка дякує меру Хеннінгу Шуенхофу та усій громаді за таку допомогу, благодійному товариству «Допомога дітям України» та особисто Лілії Бішофф, – повідомляє сьогодні, 18 березня, Ковельська міська рада.

Сьогодні нам, як ніколи, важливо знати, що ми маємо до кого звернутися за допомогою у такий непростий для нашої країни час. Поки в нас є підтримка – з нами завжди буде віра і надія на перемогу

– говорить Ігор Чайка

Серед речей, які надіслали наші друзі – медичні препарати, продукти харчування, засоби гігієни, одяг.

Усе було розвантажено в одному з волонтерських центрів, що діють у нашому місті. Кожного дня центр приймає та обслуговує близько 40 родин евакуйованих громадян та піклується, аби гості нашого міста почувались, як вдома. Їм надається продуктові та гігієнічні набори, а також можливість отримати усі необхідні речі для проживання.

Не забуваємо українців, які перебувають у «гарячих точках» нашої країни. Ми уже відправили вантажі з допомогою у Київ, Харків, Суми, Охтирку, Смілу

– розповідає керівниця центру, депутатка міської ради Віра Федосюк

Нагадаємо, що 14 березня фура допомоги прибула у Ковель від партнерського міста Вальсроде (Німеччина). Прислали харчування, медикаменти, одяг, матраци, засоби гігієни, а також пожежно-рятувальне обладнання, яке одразу передали нашим рятувальникам.

Ковельські волонтери сортували отриманий вантаж, який буде розподілено військовим, людям, які полишили свої домівки і приїхали у наше місто, відправлено у міста, де ведуться бойові дії. Допомога в нас не затримується.

Дуже багато небайдужих людей долучилось до збору речей. Організацію цієї справи у Вальсроде взяв на себе хороший і добрий друг нашого міста, України Міхаель Хааке – голова благодійного товариства «Допомога дітям Ковеля». Він подбав про транспорт, який і доправив гуманітарний вантаж в Україну.

Саме Міхаель ініціював і прийом наших дітей з мамами та бабусями у німецьких родинах. Майже 50 ковельчан зараз мешкають у Вальсроде. Спасибі за добрі ваші серця, чуйність і розуміння.

Дякуємо за постійну підтримку і допомогу нашим містам-побратимам, усім закордонним партнерам та волонтерам!

З початком війни у Ковелі запрацювали відразу кілька центрів допомоги військовослужбовцям, вимушеним переселенцям та іншим категоріям громадян, які її потребують.

Центри діють у КДЮСШ імені Євгена Кондратовича (бульвар Лесі Українки, 9), Палаці культури імені Шевченка (вул. Володимирська, 124), Палаці учнівської молоді імені Івана Франка (вул. Незалежності, 100), а також Ковельському міськрайонному осередку Товариства Червоного Хреста (вул. Грушевського, 12).

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *