Ковель отримав допомогу від ще одного німецького міста-партнера

10.03.2022 19:16

З перших днів війни усі міста-партнери Ковеля в Польщі, Німеччині, Литві підставили нам своє плече.

Мало не щодня ми отримуємо від них допомогу. Зокрема, учора, 9 березня, надійшов гуманітарний вантаж з Барзінгхаузена, що в Німеччині, – повідомляє Ковельська міська рада.

Чимало зусиль для цього доклала ковельчанка Юлія Лис, яка уже понад 20 років там мешкає. А її серце тут — в Україні. І вона тепер увесь свій час, свої сили, енергію віддає, аби допомогти своїй країні.

Юля координує збір гуманітарної допомоги. Завдяки їй у Ковель надійшло багато речей, які сьогодні є вкрай необхідними, яких особливо потребують наші рятувальники. Це — генератори, мотопомпи, гідравлічні установки, каски, черевики, спеціальний одяг для пожежогасіння. Варто сказати, що майже одразу все це було передано Ковельському міськрайонному управлінню УДСНС України у Волинській області.

Крім того, вантажівка привезла одяг та продукти харчування. Загалом, ми отримали від наших німецьких друзів 10 тонн вантажу. Його частину уже завтра відправлять у Київ та Київську область, де люди нині особливо страждають від воєнного лихоліття.

Бургомістр Барзінгхаузена Генніг Шюнгофф минулого літа приїжджав в Україну. За його словами, Ковель зайняв особливе місце у його серці. І тепер він теж надзвичайно багато робить для нашого міста.

Він тоді побував у нашій пожежній частині і дуже був зацікавлений у налагодженні співпраці між українськими та німецькими рятувальними. Тож і зараз він ініціював передачу двох пожежних машин нашому місту. Сьогодні вранці вони виїхали із Німеччини до Ковеля.

Міський голова Ігор Чайка подякував меру і громаді Барзінгхаузена.

Ми просто вражені Вашою безмірною підтримкою. Дякуємо сердечно за допомогу, чуйність. Низький уклін за людяність, щирість, доброту.

Спасибі, що Ви разом з нами співпереживаєте, вірите в Україну, в її майбутнє та нашу ПЕРЕМОГУ!

– написав у листі мер Ковеля

Нагадаємо, що зараз у Барзінгхаузені перебуває майже 50 дітей з нашого міста. Вони живуть у родинах, які огорнули їх своєю увагою, турботою та любов’ю.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *