Чергова благодійна допомога прибула у Ковель від партнерів з Німеччини та Польщі

07.03.2022 о 23:24 · 2 хв читання

Від початку повномасштабного російського вторгнення на територію України важко підрахувати скільки усього необхідного ми отримуємо як для військовослужбовців, які боронять рідну землю від окупантів, так і для українських сімей, що постраждали внаслідок воєнного вторгнення російської армії.

Повідомляє Ковельська міська рада.

Вантажі, які прибувають у Ковель, спрямовують у пункти прийому, які знаходяться у ліцеї №1 (вул. Незалежності, 29), ЗЗСО №2, (вул. Сухомлинського, 2), КДЮСШ імені Євгена Кондратовича (бульвар Лесі Українки, 9), Палаці культури імені Шевченка (вул. Володимирська, 124), Палаці учнівської молоді імені Івана Франка (вул. Незалежності, 100), а також Ковельському міськрайонному осередку Товариства Червоного Хреста, де працює волонтерський центр (вул. Грушевського, 12).

Саме сюди було доставлено гуманітарну допомогу з німецького міста Вальсроде, з польських – Ленчна та Бжег-Дольний.

Наші друзі збирають усе найнеобхідніше на сьогодні – від продуктів харчування до медикаментів та дитячого одягу.

Зокрема, ковельчанка Тетяна, яка щойно повернулась з Бжега-Дольного, розповідає, що бургомістр цього міста Павел Пірек особисто багато робить, аби допомогти ковельчанам та усім українцям. Вони щойно передали вантаж і уже готують новий. Особливо багато працює над цим і колектив ліцею ім. М. Оссолінського, який давно товаришує з вчителями та учнями ліцею №11, що в Ковелі.

Здається, що у ці дні нам хоче допомогти весь світ. Люди самі звертаються до нас з різних країн. Зокрема, нещодавно велику партію ліків, продуктів харчування, засобів гігієни ми отримали від української діаспори в Німеччині, німецько-українського товариства Рейн-Некар, керівницею якого є Марія Мельник.

Міський голова Ігор Чайка постійно спілкується з мерами наших міст-партнерів. Вони виявляють неабияку турботу та бажання допомагати. І чимало уже зробили для нас.

Ми щиро дякуємо за організацію гуманітарних поставок нашим партнерам, водіям, перевізникам, координаторам, волонтерам та усім милосердним громадянам за сприяння, підтримку і допомогу Україні у боротьбі з агресором

– говорить Ігор Чайка

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X