Ковель отримав три пожежні автомобілі від двох німецьких міст 

14.03.2022 о 18:31 · 2 хв читання

Ковелю німецькі міста подарували три пожежно-рятувальні машини. Дві – Барзінгхаузен, одну — Оберкохен.

Автомобілі німецька сторона передала представникам Ковельського міськрайонного відділу Управління ДСНС України у Волинській області на території Польщі. Рятувальники уже доставили транспортні засоби у наше місто, – повідомляє Ковельська міська рада.

Начальник міськрайвідділу ДСНС Володимир Войтанік каже, що нині їх служба теж потребує додаткових ресурсів і така спецтехніка їм стане у нагоді. Пожежники уже готують її до роботи.

Перевагами автомобілів є компактність та маневреність. Вони призначені не лише для гасіння пожеж. Мотопомпи, якими вони обладнані, можуть відкачувати воду з підтоплених територій.

Поповнення автопарку допоможе вогнеборцям швидко та оперативно реагувати на надзвичайні ситуації, проводити невідкладні роботи в осередках пожеж, їх гасіння та надавати допомогу мешканцям громади під час паводків.

Оглянути машини приїхав заступник міського голови Віктор Жигаревич. На його переконання, така допомога є важливою для громади.

Хочеться подякувати нашим німецьким друзям за те, що вони прагнуть нас підтримати, знаходять для цього можливості та ресурси

– зауважив Віктор Жигаревич

Два автомобілі залишаться у користуванні пожежників, один – отримає комунальне підприємство «Добробут».

Нещодавно наше місто-партнер Барзінгхаузен також передало для потреб рятувальників генератори, мотопомпи, гідравлічні установки, каски, черевики, спеціальний одяг для пожежогасіння.

Публікація за темою: Ковель отримав допомогу від ще одного німецького міста-партнера

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X