ДСНС відмовляється від службового житла у новобудові Ковеля

02.02.2022 16:19
Фото: https://investor.lutsk.ua

У Ковельському міськвиконкомі відбулось засідання громадської комісії з житлових питань, яке провів заступник міського голови Віктор Жигаревич.

Як повідомляє Ковельська міська рада, начальниця відділу обліку, розподілу та приватизації житла Ніна Іваненко ознайомила присутніх із зверненнями, які надійшли впродовж останнього часу.

Одне з них стосувалося взяття на квартирний облік. Комісією проведено обстеження житлових умов заявника. Вирішено рекомендувати виконавчому комітету затвердити проєкт рішення, оскільки сім’я проживає в службовій квартирі, що знаходиться на території виробничої зони.

У ході засідання заслухали клопотання Державної служби України з надзвичайних ситуацій та Головного управління ДСНС України у Волинській області про виключення двох квартир на вулиці Глібова 8А з числа службових, у зв’язку з тим, що немає необхідності у їх використанні.

Розглянули заяву ковельчанки, яка проживає у квартирі, що призначена для тимчасового проживання. Жінка просила продовжити термін використання житла. Вирішено задовольнити клопотання, оскільки у неї на утриманні особа з інвалідністю з дитинства 1 групи.

Рекомендували до затвердження рішення адміністрації та профспілкової організації підприємства ВП «Ковельська дистанція колії» про взяття на облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов за місцем роботи.

Поділитися:

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *