Мерія надасть у новобудові 8 службових квартир

Низку звернень розглянула громадська комісія з житлових питань. Її засідання провів перший заступник Ковельського міського голови Михайло Гетьман.

Про це повідомляє Ковельська міська рада.

Начальниця відділу обліку, розподілу та приватизації житла Ніна Іваненко ознайомила із заявами, які надійшли впродовж останнього часу. Серед них – від Ірини К. про внесення її сім’ї із 4 осіб в списки на позачергове одержання житла. Чоловік ковельчанки є потерпілим від Чорнобильської катастрофи 1 категорії і має 3 групу інвалідності, що є підставою для задоволення прохання.

Четверо осіб знято з квартирної черги – за особистими зверненнями, у зв’язку з виїздом на проживання до іншого населеного пункту, забезпеченням житлом.

Задоволено клопотання Рівненського лінійного виробничого управління магістральних газопроводів АТ «Укртрансгаз» про ліквідацію квартирного обліку у Волинському лінійному виробничому управлінні магістральних газопроводів «Львівтрансгаз» у зв’язку із ліквідацією підприємства.

На підставі листів та рішення комісії з житлової роботи Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області підготовлено проєкт рішення виконавчого комітету про включення жилих приміщень до числа службових та видачу ордерів на право зайняття 8 квартир у будинку на вулиці Глібова працівникам цього територіального органу.

Засідання виконавчого комітету відбудеться у четвер, 8 жовтня.

 


Вам може бути цікаво

У Ковелі 12 сімей медиків отримають службове житло

12 сімей ковельських медиків отримали службове житло

Двоє людей у Ковелі померли, так і не дочекавшись житла

Двоє ковельчан отримають молодіжний кредит на житло

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.