У Ковелі пенсіонерці з інвалідністю влада надасть звільнену кімнату в гуртожитку

05.12.2023 о 16:18 · 1 хв читання

У Ковелі своє чергове засідання провела громадська комісія з житлових питань.

Про це сьогодні повідомляє Ковельська міська рада.

Прийнято рішення про зняття шістьох ковельчан з квартирного обліку. У той же час до квартирної черги додали трьох учасників бойових дій, одного військовослужбовця внесли в списки першочергового одержання житла.

Розглянули питання про надання літній жінці, яка має інвалідність і перебуває на черзі з 1994 року, звільненої кімнати у гуртожитку на вулиці Залізничній, житловою площею 12 квадратних метрів.

Комісія рекомендуватиме виконавчому комітету затвердити відповідні рішення.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (21)
 1. Во блядь щедрі пенсионеруіи12 м у гуртожитку. А СК метрів пороздавали різним там чинушкам

  1. заплати податків стільки шоб пенсіонерам квартири купувати – куплять

   1. Податки йдуть яші на премії. Щоб мав за що вмеблювати двохповерхівку, чесно куплену за 440 тисяч гривень.

   2. Витягни гроші з офшорів, поверни їх в Україну – і будуть тобі податки

 2. чайка, ти зробив великий вклад надав пенсіонерці-інваліду яка чекала 29 років 12 квадратів і цим пишаєшся і рекламуєш себе. До чого ти дійшов. Тебе в минулому всі вважали нормальною людиною, і ким ти став тепер????? Шок!!!!!

  1. Одна розумна людина сказала ” Если хочеш узнать человека дай ему власть” От ми чайку і взнали. Бачите тепер усю гнилисть бувшого журналіста-викривача

 3. Ці гниди наживаються на крові. Поки наші хлопці гинуть визволяючи рідну неньку. Ци нелюді обкрадають їх родини, прикриваючись патріотичними гаслами. Дуже зручно накрасти грошей, а потім стояти й висловлювати співчуття тим в кого ці гроші викрав.

  1. Скільки в тому Ковелі тих грошей? По вашому мають квартири пенсіонерам купувати? Ви багато податків заплатили? Чи по вашому статті на ковель медіа сам мер пише?

   1. 16 млн грн на ремонт міськвиконкому знайшли премію до кожного свята міськвиконкомівськи гнидам платити найшли. Оздоровлювати своїх дітей за рахунок міста найшли (кожна гнида міськвиконкомівськи отримує мат допомогу на оздоровлення свої діточок) Кондиціонери й таке інше. А да Мигуля 18 справ за розтрату нацеивсе гроші є.

 4. Щоби не повторюватись,скажу:це чисто людське явище!
  …ЦЕ ПРОКЛЯТТЯ ЛЮДСКОГО РОДУ!😭

 5. Блін шо за озлоблені дегенерати пишуть в коментах. Ви думаєте шо статті на ковель медіа мер пише і хвалиться таким чином? Чи ви думаєте шо пенсіонерам і інвалідам мають купувати квартири, при тому шо ви в податків копійки платите, а хтось взагалі офіційно не працював ніколи

  1. Хтось і офіційно працює на державних посадах. Ним і та зп і не потрібна) Податки платяться, стаж іде, пенсія збільшена забезпечена, ризики відсутні) І не треба в Італії 20 років за старенькими італійцями доглядати.

  2. А скільки хлопців полягло, які в Україні і не працювали? Лісом не завідували, надра не ділили. Поки ти такий розумний платиш податки і маєш вільний час.

  3. Чуєш ти кончене, ти з тих 150 штук гнид що сидять в міськвиконкомі то стули сука пельку. Щоб тобі оті гроші поперек горла стали гнидо

  4. Те, що люди перестали працювати офіційно,найбільше досягнення самостійної!

   1. Тобі самостійність України поперек горла стала, падло? Кацапа чекаєш, підоре? Жопу йому підставляв за тих совітів, щоб малесеньку, по загниваючим західним міркам, квартиру отримати в оренду?

  5. Податки платяться абсолютно з кожної буханочкт хліба, кожної цукерочки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X