У Ковелі захиснику України Віталію Васильчуку вручили ключі від квартири

21.12.2022 14:27

Гарний подарунок до Різдвяних свят отримав сьогодні ковельчанин Віталій Васильчук. На початку сесії Ковельської міської ради мер Ігор Чайка та секретар ради Оксана Багнова вручили йому ключі та ордер на квартиру.

Присутні в залі аплодисментами привітали захисника з важливою подією. Ігор Чайка подякував Віталію Васильчуку за його багаторічну службу та побажав тепла і затишку його оселі, якнайшвидшого повернення до мирного життя, – повідомляє Ковельська міська рада.

Нагадаємо, що на грудневому засіданні виконкому було прийнято рішення надати однокімнатне помешкання на вулиці Володимирській учаснику бойових дій АТО/ООС, який з 2014 року і до сьогодні відстоює територіальну цілісність України. До цього ветеран проживав у гуртожитку і перебував на квартирному обліку.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Коментарі

  1. Я знаю що хабарнику з воєнкомата дали 3 ьох кімнатну, а військовому тільки однокімнатну. Ну самі розумієте, той відслинив капусти, а з АТОшніка нічого ж не візьмеш. Ото дали одному і тепер будемо піаритися так ніби всім АТОшнікам дали.

    1. Не ваше діло, що кому дали…. Незнаєте правди, то краще не пишіть🙄 Ато порозводилося таких, як ви, аби язиком чесати… на передову вперед!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *