Ковель продовжує отримувати гуманітарну допомогу від міст-партнерів

18.11.2022 о 09:43 · 2 хв читання

Ковель у ці складні часи продовжують підтримувати закордонні друзі. Багатотонний вантаж днями надійшов з німецького Барзінгхаузена.

Про це сьогодні повідомляє Ковельська міська рада.

За сприяння нашої землячки Юлії Лис, а також Штефана Раша, Петера Тизена місто отримало косметичні засоби. Мерія Барзінгхаузена передала у Ковель одяг, меблі та інші необхідні речі.

Благодійне товариство «Допомога дітям України» для юних ковельчан, які були на оздоровленні в Німеччині, надіслало чимало гостинців. Це — продукти, іграшки, одяг, велосипеди. Для родин, які перебувають у складних життєвих обставинах, прийшло кілька наборів меблів.

Товариство, яке очолює Лілія Бішофф, також підготувало для наших талантів у подарунок кілька мікрофонів, які передадуть дитячій студії сольного співу народного дому «Просвіта».

Ортопедичні ліжка, тумбочки, матраци та обладнання передали партнери для Ковельського МТМО.

Щиро вдячні Барзінгхаузену за турботу і підтримку.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (3)
  1. Во блін гурту й компанія щиро раді буде що діткам своїм на Миколая принести цікаво дійсно нужденним хоч щось перепаде? Чи як завжди розділять між собою.

  2. Чотири місяця в ковелі дали картоплі один раз і все. Я інвалід 1 гр. З харкова з переломом бедра ніякої доплиоги ніхто ні пропонував навідь. За житло плачу сама. Де та допомога????? Підкажіть будь ласка?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X