Депутат пропонує позбавити звання «Почесний громадянин міста Ковеля»

11.08.2022 о 10:03 · 2 хв читання
Микола Корпачов

До секретаріату Ковельської міської ради голова депутатської фракції ВО «Свобода» Валерій Черняков подав проєкт рішення про позбавлення звання «Почесний громадянин міста Ковеля».

У преамбулі проєкту говориться, що рішення приймається у зв’язку з дискредитацією цього високого звання.

До списку включено дев’ять осіб, які уже давно померли:

У час, коли Україна потерпає від військової агресії Російської Федерації,  згідно з автобіографічними даними, дані громадяни були пов’язані з комуністичним режимом та працювали проти державності України. Таким чином не відповідають високому званню «Почесний громадянин міста Ковеля».

Прогнозовані суспільні, економічні, фінансові та юридичні наслідки прийняття рішення: прийняття  рішення буде важливим фактором недопущення дискредитації високого звання «Почесний громадянин міста Ковеля», реалізація проєкту рішення не потребує виділення коштів з міського бюджету

– йдеться у пояснювальній записці Валерія Чернякова
Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (31)
 1. Можна погодитись крім Калініна Стрекова які без всяких ідеологій займались забезпеченням життєдіяльності міста.

 2. А міст автор не хоче знести і будинки, які в цей час будувались? Це вже якийсь ідіотизм, таке робити.

  1. На практиці все навпаки. Великий процент ворогів серед почесних…

 3. Так то воно так, але для чого чіпати покійників? Про покійних або добре, або ніяк. Тим більше, що вони зовсім не причетні до сьогоднішніх подій. Ці люди працювали в Україні загалом, та в Ковелі зокрема. Не бачу проблеми зовсім.

 4. Про покійників або добре, або правду. При житті ці індивіди не працювали, а строїлі коммунізьм новимі брігадамі. Це мертвими гальмами гальмувало розвиток науки, техніки, технології. Слава Богу, вже не строять…

  1. Зате їхні вилупки Чонгар розмінували, Херсон і Запорізьку АЕС здали…

 5. До цього списку обов’язково треба додати Володимира Бойка – директора ковельтепло

   1. Тягнибок -комуняка. Виявляється він народився 7 листопада. Совпадєніє

    1. А що таке 7 листопада? Правильна відповідь – друга половина першої декади листопада.

 6. Корпачов Микола Іванович чим не угодив. Він скільки років військову справу навчав в СШ №7. В 70-х роках під його керівництвом був побудований стрілкорвий тир в СШ №7. Багатьом своїм учням він допоміг поступити в військові навчальні заклади, бо після 10-го класу школи вони вміли стріляти з гвинтівок, автоматів. А те що він був комуністом, це не означає що він був зрадником.

 7. Комунізм – це система, яка суперечить законам природи. Його теоретично неможливо побудувати ніколи. Будують комунізм або круглі дурні, або зрадники. Комуністи-прилаштуванці – теж зрадники. Ні тим, ні іншим не місце серед почесних громадян. Бо почесних без честі чи без мізків бути не може.

 8. Корпачев добрий дядько ,не чіпайте його колгоспники забичані,ідьте по свойх селах,не засирайте Ковель!

 9. А хто такий Черняков,,вiособисто знав цих людей..працював з ними..жив поряд..Що добрлго зробив для Украiни..Я особисто знала всiiх..Доcтойнi цього звання люди..Любили Ковель..будували iз честю залишили цей свiт..не обмаравши в укр.кровi руки..Я також жила в Радянському Союзi..в Украiнi..в Ковелi..Вихо,,що треба всiх знищити…розстрiляти..хтт ще живий..Скiльки добрих справ зрлбили цi люди для Ковеля…Вiд Череякова потребуйте довiдку на адекватнiсть..

 10. Тобі до Валерія Чернякова, як кацапській мавпі до людини.
  Не шкодуй 15 срібняків з 30-ти “зароблених”. Купи в московського попа, що біля паровоза, нову кремлівську методичку. Можна й за рублі. А то так примітивно палишся…

 11. Це що отвлєкатєльний маневр? Коли влада збирається впорядковувати землі , тобто «парк»🤣, біля водосховища.

  1. Цей “маневр” давно вже назрів. Соромно за місто, що всякі фуфели з кремлівськими шістками у нас офіційно почесні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X