Депутати відмовилися позбавити звання «Почесний громадянин міста Ковеля»

30.08.2022 о 12:52 · 2 хв читання
Микола Корпачов

Сьогодні, 30 серпня, на пленарному сесійному засіданні Ковельської міської ради, яке вкотре проходило у закритому режимі, депутати відмовилися підтримати проєкт рішення про позбавлення звання «Почесний громадянин міста Ковеля».

Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці голова депутатської фракції ВО «Свобода» Валерій Черняков, який був ініціатором даного питання.

У преамбулі проєкту говориться, що рішення приймається у зв’язку з дискредитацією цього високого звання.

До списку включено дев’ять осіб, які уже давно померли:

Сьогодні на сесіі Ковельської міської ради депутати не підтримали рішення про позбавлення звання «Почесного громадянина міста» одіозних осіб типу Федорова та інших діячів комуністичного режиму. Не підтримали рішення «майбах», «слуги народу», «Солідарність» і частина аграріїв та «Батьківщина». В нас війна, а вони прирівнюють наших загиблих на фронті до комуністів! Зате, щоб забрати в людей землю, вони в перших рядах!

– зазначає Валерій Черняков у своєму дописі
Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (11)
  1. Чудово..це Ковель..наш Ковель..який залишився..найкращим мiстом ,,з чудовими людьми..А хто це….яке потребувало викинути з пам”ятi ковельчан людей,якi зробили для нашого мicта багато добрих справ..будували та розвивали ..Оця одiозна людина..не мае права бути депутатом..бо виносити такий жорстокий вирок людям,,якi не можуть захистити себе..це ганьба..на весь свiт

    1. Найкраще місто… з чудовими людьми… тільки депутати поставили пляму на місті, залишивши в почесних комунопокидьків. Саме через те, що вони строїли коммунізьм, ми відстали від технологічного прогресу, мали штучний дефіцит та жебрацькі зарплати. І ще дуже багато большевицької гидоти. Саме через них страдали і страдають нашві чудові люди, саме через них та їм подібних наші біди…

  2. Ніякий депутат такого права не має щоб позбавляти звання. Хай суд докаже чим дескредитвали вони це звання. Мало чого ще хочеться Черепкову.

    1. Дискредитували вони “звання” коммунізьмом. Суд не докаже, бо це не його функція – доказувати. Позбавити звання цих комуновиродків можуть депутати голосуванням. А ти, ніхто і звати тебе ніяк, не доріс і ніколи не доростеш до Чернякова, хоч трісни!

    1. Не тішся, закриється, коли позбавлять цю нечисть звання почесних громадян

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X